SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI atstovai dalyvavo LIJOT Žiemos forume

Monika Valentaitė, JCI Kaunas viceprezidentė mokymams

 

Pirmąjį pavasario savaitgalį, kovo 1-2 dienomis, poilsio ir seminarų centre “Dubingiai” įvyko Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) tradicinis renginys – Žiemos forumas, kuris sujungė beveik 100 dalyvių iš skirtingų Lietuvoje veikiančių jaunimo organizacijų, iš kiekvienos kurių galėjo dalyvauti po du atstovus. JCI Lietuvą atstovavo Lukas Abelkis (Nacionalinės valdybos viceprezidentas skyriams) ir Monika Valentaitė (JCI Kaunas viceprezidentė mokymams).

 

Šių metų Žiemos forumo tema – „Finansinis organizacijų stabilumas. Idėjų finansavimo galimybės.“ Turėjome galimybę išgirsti Linos Danienės asmenines įžvalgas, paremtas praktiniais patarimais, apie tai, kokią idėją finansuotų verslas. Ši lektorė priminė ne tik idėjos aktualumo, jos išsigryninimo ir jos pardavimo svarbą, bet ir ne ką mažiau svarbią dalį idėjos įgyvendinimo procese užimančią komandą, ją sudarančiųjų narių skirtumų privalumą: „Gerą komandą sudaro žmonės su tom pačiom vertybėm ir skirtingais talentais“, – teigia L. Danienė.

 

Su Luku diskutavome ir apie džeisių sugebėjimą dirbti komandoje, ir apie komandos narių vertybių atitikimą JCI vertybėms.

 

Jeigu Lina Danienė kalbėjo apie idėjų finansavimo galimybes, žiūrėdama iš verslo pusės, tai Marijus Žaltauskas ją tik papildė, pasidalindamas savo daugiametėje patirtyje NVO sektoriuje sukauptomis žiniomis apie organizacijos išlaikymo galimybes, akcentuodamas, kad „Projekto tikslas – įgyvendinti naujas inovatyvias idėjas, o ne nuolatinė veikla“. O gera idėja, pasak jo, grįsta drąsa sąmoningai būti kitokiu, išskirtiniu.

Susimąstėme apie JCI kiekvieno skyriaus išskirtinumą, apie kiekvieno įgyvendinto ar dar tik organizuojamo renginio unikalumą.

 

Paminėjau tik du pranešėjus, kurių iš viso buvo daugiau nei 10 – ir kiekvienas jų unikalus, besidalinantis savitomis žiniomis bei patarimais. Per dvi dienas patyrėme maksimaliai daug. Susipažinome su šimtu nuostabių, veiklių, energingų, jaunų žmonių. Įgavome praktinės idėjų pardavimo patirties, dar daugiau praktinių patarimų kaip padidinti tų idėjų pardavimo efektyvumą. Važiavome su iš anksto pasiruoštu namų darbu – pristatyti Karjeros ir koučingo konferenciją, vyksiančią gegužės 10-11 dienomis Kaune (apie kurią informacija bus paskelbta jau visai netrukus), pasiruošti komunikacijai su partneriais ir potencialiais rėmėjais. Lūkesčius pasiteisinome su kaupu.

 

O taip pat naudinga buvo ir patirties dalinimasis iš kitų organizacijų narių, kalbant apie organizacijos patalpų gavimą, jų išlaikymą.

Galiausiai visą intensyvųjį savaitgalį vainikavo Lijot prezidento Manto Zakarkos įkvepianti kalba apie Lijot viziją 2019-iesiems metams – tapti stipriausiu verslo, valdžios ir mokslo partneriu Lietuvoje. Įkvepiantis pavyzdys turėti ne tik gražią viziją, bet ir aiškų planą, konkrečius žingsnius kryptingo tos vizijos ėjimo link. 

 

Lukas ir Monika

Nuotrauka iš asmeninio archyvo. LIJOT renginio akimrka.

Užsisakykite naujienas: