SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva organizuoja verslo misiją į Braziliją

Šių metų birželio 26d. Ūkio ministerijos patalpose, Junior Chamber International Lietuva (toliau – JCI Lietuva) organizuoja seminarą-diskusiją tema „Brazilija – Lietuva: verslo bendradarbiavimo galimybės”. Renginys organizuojamas kartu su partneriais Užsienio reikalų ministerija, VšĮ „Versli Lietuva”. Tai įvadinis renginys skirtas supažindinti Lietuvos verslininkus su rudenį vyksiančia verslo misija į Braziliją.

 

„Brazilijoje yra labai sparčiai auganti rinka, kuri lietuviams gali atverti naujas verslo galimybes. Suprasdami, kad Brazilija yra tolima Lietuvai tiek geografine, tiek kultūrine prasme šalis, todėl su partneriais organizuojame viešą renginį, kurio pagrindinis tikslas atskleisti verslo galimybes Lietuvos verslininkams Brazilijoje.” – tegia Aurimas Viršulis, JCI Sostinė vykdantysis viceprezidentas.
Renginyje bus pristatyta Brazilijos verslo aplinka, Lietuvos-Brazilijos dvišaliai santykiai, verslininkų patirtis vystant eksportą. Taip pat bus galimybė daugiau sužinoti apie JCI Lietuva veiklą ir tarptautinių ryšių vystymo galimybes.
Seminare-diskusijoje dalyvaus atstovai iš URM, VšĮ „Versli Lietuva”, verslo įmonių.

 

Renginio programa: http://www.verslilietuva.lt/uploads/file/Programa_Brazilijos%20verslo%20galimybi%C5%B3%20seminaras.pdf

 

Susidomėjusius prašome registruotis iki birželio mėn. 20 d. adresu: http://goo.gl/8wQXe užpildant registracijos formą. Turėdami klausimų apie verslo misiją į Braziliją ir/ ar seminarą – diskusiją, susisiekite su projekto vadovu Aurimu Viršuliu el. paštu: aurimas.virsulis@jci.lt arba projekto komandos narę Renatą Vielavičienę tel. +37068710601

Užsisakykite naujienas: