SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva valdyba susitiko su Kauno ir Alytaus skyriais

Reda Daugelavičiūtė, Evaldas Stonkus

 

Šių metų Sausio 11 ir 12 dienomis, 2014 m. JCI Lietuva valdybos nariai dalyvavo susitikimuose su Kauno ir Alytaus skyrių atstovais jų miestuose. Šie susitikimai yra dalis JCI valdybos veiklos plano siekiant geriau pažinti skyrių veiklą, kylančias problemas, ieškoti sprendimų ir pasidalinti šių metų Valdybos veiklos gairėmis.

 

Susitikimuose dalyvavo JCI Lietuva prezidentė Loreta Pivoriūnaitė, Vykdančioji prezidentė Virginija Pilipavičiūtė, generalinė sekretorė Reda Daugelavičiūtė, viceprezidentai skyriams Ieva Šiaudinytė, Edita Smindriūnaitė, Lukas Abelkis.

 

Susitikimo su JCI Kaunas valdyba metu Loreta pristatė JCI organizacijos struktūrą, papasakojo apie egzistuojančius lygmenis (vietinį, nacionalinį ir pasaulinį) bei pristatė svarbiausius pasaulinius JCI renginius, tokius kaip Europos, Nordic, Japonijos akademijas, Baltijos ir Europos konferencijas, JCI Pasaulio kongresas.

 

Kartu buvo apibrėžtas valdybos vaidmuo organizacijoje ir pažymėtas faktas, kad valdyba neturėtų pati atlikinėti visų organizacinių darbų.

 

Susitikime aktyviai vyko diskusija po Prezidentės pranešimo. Kauno skyriaus JCI nariai aktyviai ir detaliai klausinėjo Valdybos narių apie planus ir būsimas veiklas. Kauniečiai patys dalinosi savo asmenine patirtimi ir įspūdžiais iš JCI veiklos. Valdybos nariai džiaugėsi kauniečių norų veikti.

 

Sausio 12d. įvyko susitikimas su JCI Alytaus atstovais. Valdybos  nariai aiškinosi alytiškių nuotaikas, veiklos viziją. JCI Lietuva valdybos nariai atsakinėjo į klausimus ir priminė JCI veiklos principus, vertybes.

 

Alytiškiai atskleidė drąsią idėją – rengti automobilių slalomą, kurio metu surinktos lėšos būtų skiriamos labdarai ar kitaip panaudojamos visuomenės poreikiams (pavyzdžiui, atšvaitų su JCI logotipu gamybai). Sutarta, kad ir JCI Alytuje bus organizuojamas kasmetinis projektas „Spalvotas gyvenimas”. Vieta šiam renginiui bus surasta per artimiausią mėnesį.

 

JCI Lietuva nacionalinė valdyba dėkoja Kauno ir Alytaus skyrių nariams už skirtą laiką ir išsakytas mintis, kurios prisidės prie JCI veiklos stiprinimo Lietuvoje.

 

JCIKaunas

JCI Lietuva fotografija.JCI Lietuva valdybos nariai su JCI Kaunas valdyba.2014-01-11, Kaunas.

 

JCIAlytus

JCI Lietuva fotografija. JCI Lietuva valdybos nariai su JCI Alytus atstovais. 2014-01-12, Alytus.

 

 

Užsisakykite naujienas: