SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva valdybos strateginė išvyka į skyrius

Vasario 7-8 d. JCI Lietuva valdyba lankėsi  JCI vietiniuose skyriuose.  Turiningas, smagus  ir prasmingas strateginis savaitgalis   buvo orientuotas į  JCI plėtrą, JCI Lietuva vizijos  – JCI Lyderystės laboratorija  – perdavimą, strateginį artimiausių darbų ir renginių planavimą.

 

JCI Panevėžys –  atviras naujiems iššūkiams JCI lopšys

Šeštadienio rytą įvyko JCI Lietuva valdybos susitikimas su JCI Panevėžys valdyba ir senatoriais. Aptarta esama situacija, pasidalinta įžvalgomis ir gerąja praktika, parengtas artimiausių renginių tvarkaraštis.  Susitikimas buvo ypač sėkmingas – sutarta dėl  išskirtinio  ir vienetinio skaitmeninės rinkodaros profesionalo ir JCI Lietuva senatoriaus Remigijaus Kuliešiaus seminaro kovo 24 d. Panevėžyje organizavimo.  Šio seminaro metu laukia ne tik daug vertingų praktinių patarimų, bet ir karštos naujienos tiesiai iš Silicio slėnio JAV. Po dalykinio susitikimo –  jauki prisiminimų popietė. JCI Panevėžys atvirų durų dienoje prie JCI  narių, senatorių ir kandidatų būrio prisijungė ir viena iš trijų JCI Lietuvoje įkūrėjų – Gema Umbrasienė.  Prisiminta, kaip gimė pirmasis JCI skyrius Lietuvoje, kiek tam reikėjo ,,nudėvėti geležinių klumpių” ir ,,išlieti prakaito”.  Aptartos ir tolesnės plėtros bei bendradarbiavimo galimybės.

 

20150207_155421[1] (1)

 

 

JCI Šiauliai – viena rūpestinga mylinti šeima

Kita stotelė:  šiltas sutikimo vakaras JCI Šiauliuose. Dvi valdybos: JCI Šiauliai ir JCI Lietuva  apsikeitė  sumanymais, aptarė Baltijos konferencijos 2016 pirmuosius organizacinius žingsnius, išsakė lūkesčius ir planus. Skambant greta aidintiems tostams dar kartą įsitikinta, kad ambicijų, ryžto ir šaunių įdėjų JCI Šiauliams tikrai netrūksta.  Viskas ,,ant padėklo”-  JCI Šiauliai atvirų durų dienoje vasario 25 d.

O po to… Naktinė vakaronė Šiauliuose ir svetinga viešnagė pas  JCI Šiauliai narę Editą Smindriūnaitę, kuriai nuoširdžiai dėkoja visa JCI Lietuva valdyba.

IMG_5429

 

 

JCI Mažeikiai – jauni ir žingeidūs

Sekmadienis. Saulei ir Pūgai kariaujant patį tikriausią ,,pasaulinį” karą JCI Lietuva valdyba atvyko į Mažeikius, kur laukė susitikimas su JCI Mažeikiai nariais.  Trykštantis JCI optimizmas kaip visada atnešė sėkmę ir naują intriguojantį projektą “JCI kava”. Kur:  Mažeikiuose, kada –  kovo 18d., trečiadienį 18:00 val, “Kažkas skanaus”, Naftininkų g. 17, Mažeikiai, dalyviai: visi, kuriems veiksmas yra tikrasis gyvenimo variklis!

Aptarusi einamuosius JCI reikalus JCI Lietuva Valdyba išsirengė į ilgą kelionę namo – šiek tiek pailsėti iki kitos strateginės išvykos, kuri jau netrukus – vasario 28 d. JCI Lietuva skyrių akademija Panevėžyje su Viceprezidentu Jonathan J. Borg iš Maltos.

DSC_1029

 

JCI Lietuva valdybos narė, jubiliejinio projekto “Spalvotas gyvenimas” direktorė Jūratė Mažeikytė

Užsisakykite naujienas: