SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI mokymų akademija Šiauliuose: vertybės ir atsakomybės ugdymas

Evaldas Stonkus, JCI Sostinė narys

 

Gruodžio 7 d. Šiauliuose įvyko JCI Lietuva mokymų akademija, skirta organizacijos skyrių nariams ir kandidatams, kurie suvažiavo iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus. Mokymų tikslas buvo perteikti JCI vertybes, struktūros, pareigų ir atsakomybių vadybos sistemą organizacijoje. Šie kursai: JCI Admin ir JCI Achieve sertifikuojami tarptautiniais diplomais po išlaikytų testų. Diplomai pripažįstami visuose JCI organizacijos skyriuose, kurių pasaulyje yra apie 5000.

 

Mokymus vedė dvi patyrusios ir JCI sertifikuotos mokymų vadovės: Loreta Pivoriūnaitė (JCI Sostinė) ir Reda Daugelavičiūtė (JCI Panevėžys). Vieną dalį vedė ir buvęs JCI Lietuva prezidentas Gintaras Ignatavičius (JCI Šiauliai). Lektoriai pripažino, kad dalyvių aktyvumas ir gera nuotaika palengvino šiuos mokymus. „Nors mokymus vedu jau ne pirmus metus, šie mokymai buvo tikrai įsimintini klausimų gausa”, – šypsodamasi kalbėjo L. Pivoriūnaitė.

 

Mokymai buvo paremti komandiniu darbu, sprendžiamos loginės ir dažnai pasitaikančios problemos su skyrių nariais. „Vienas mokymų tikslų yra narių supažindinimas, kaip taisyklingai spręsti jau žinomas ir galimas JCI problemas tarp organizacijos narių”, – akcentavo lektorė R. Daugelavičiūtė.

 

Kiekvieno nario atsakomybė yra įsisavinti JCI vertybes ir jomis vadovautis JCI veikloje bei savo profesiniame gyvenime, kasdieninėje veikloje. Asmuo nesivadovaujantis šiomis vertybėmis negali būti JCI narys.

 

JCI misija skelbia – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes teigiamiems pokyčiams kurti.

 

JCI_Akademija_Siauliai_2013

Užsisakykite naujienas: