SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Dovanokime

Dovanokime – JCI Klaipėda pradėtas 2009 metais ir dabar taip pat vykdomas  Panevėžyje, Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose projektas. Juo siekiama didinti žmonių socialinį supratingumą dalinantis drabužiais ir avalyne su žmonėmis, kuriems to reikia.

Išmok svajoti

Išmok svajoti – 2009 metais JCI Kaunas pradėtas projektas. Dviejų vaikų globos namų – Jiezno ir Pagėgių auklėtiniai padedami profesionalių dailininkių mokosi įvairių dailės technikų – piešimo ant porceliano, šilko, dekupažo ir pan. Vaikams gera atsipalaiduoti – jie nustebę, ką pavyksta padaryti su jiems dar nebandytomis dailės priemonėmis.

Žaliasis projektas

Žaliasis projektas – 2010 metais JCI Sostinė pradėtas projektas, taip pat tęsiamas JCI Kaunas, kuriuo siekiama šviesti Lietuvos visuomenę klimato kaitos ir ekologijos temomis, skatinti Lietuvos visuomenės narius imtis aktyvių veiksmų klimato kaitos ir ekologijos problemoms spręsti.

Matyk svajonę

Matyk svajonę – 2009 metais “JCI Sostinė” ir “JCI Wonderful Copenhagen” pradėtas socialinis projektas, skirtas žmonėms su negalia. 2009-2010 metais projekto metu  bendradarbiauta su neregiais ir silpnaregiais paaugliais. Tikslas – motyvuoti paauglius siekti karjeros ir šviesti visuomenę apie jų gebėjimus.
2013 metais projektas vėl buvo atnaujintas “JCI Sostinė” atstovų. Šiuo metu bendradarbiaujama  su “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centru”, kuriame veikia vaikų darželis ir mokykla. Tikslas – organizuoti pažintines nemokamas ekskursijas kurtiesiems ir neprigirdintiems vaikams, suteikiant pažinimo ir atradimo džiaugsmą.

Spalvotas gyvenimas

Spalvotas gyvenimas – Tikslas: gražinti parkų, vaikų žaidimo aikštelių ir kt. visuomeninių vietų aplinką drauge su vietinėmis bendruomenėmis.

Pasilik Lietuvoje

Pasilik Lietuvoje – JCI Euopos ir JCI Pasaulio kongresuose pripažintas geriausiu ryšių su visuomene projektu Europoje 2007 metais.
2007 metais “Pasilik Lietuvoje” tikslas – skatinti jaunus žmones kurti savo ateitį Lietuvoje.
Projekto globėjas J.E. LR Prezidentas Valdas Adamkus. Projekto vadovas – Chris Nichol

Verslo misija į Braziliją 2013

JCI Lietuva prisijungė prie JCI Latvija organizuojamos verslo misijos į Braziliją, kuri vyks 2013 m. spalio mėn. pabaigoje – lapkričio mėn. pradžioje. JCI Lietuva siekdama labiau supažindinti Lietuvos įmones su verslo galimybėmis Brazilijoje, bendradarbiauja su Užsienio reikalų ministerija, VšĮ „Versli Lietuva“, Lietuvos Respublikos generaliniu konsulatu Brazilijoje, San Paulo, Brazilijos ambasada Kopenhagoje, WEBseminarai.lt.

Užsisakykite naujienas: