SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Lietuva pristato TOYP 2015 nominantus!

2015 metais JCI Lietuva, veikianti 25 metus, nominuoja į pasaulinius JCI  Dešimt iškiliausių jaunų žmonių apdovanojimus (TOYP – Ten Outstanding Young Persons of the World) , Lietuvos laureatus Ilja Laurs ir Mildą Dargužaitę.

„Išskirtinių pasiekimų visuomenės veikėjai p. Dargužaitė ir p. Laurs – garsinantys Lietuvos vardą pasaulyje ir prisidedantys prie teigiamų pokyčių kūrimo – yra pavyzdys, todėl teikiame jų kandidatūras šiems apdovanojimams“,- teigia Virginija Pilipavičiūtė, JCI Lietuva prezidentė.

Dešimt iškiliausių jaunų žmonių apdovanojimų, kurią rengia pasaulinė jaunų aktyvių ir verslių piliečių organizacija (JCI), įvertina jaunus žmones nuo 18-40 metų amžiaus. Dešimtyje kategorijų: Verslas, ekonomika; Politinė, teisinė ir/ar valstybės valdymo veikla; Akademinė veikla; Kultūrinė veikla; Lyderystė aplinkosaugos srityje; Vaikų teisių, žmogaus teisių ir/ar taikos skatinimas; Visuomeninė, savanoriška veikla; Mokslo, technologijų vystymo veikla; Asmeninis tobulėjimas; Medicinos naujovės, tyrimai; kandidatus nominuoja JCI šalys narės.  Vertinimo komisija sudaryta iš Jungtinių Tautų atstovų paskelbia nusipelniusius ir teigiamą įtaką skleidžiančius piliečius.

Už pasiekimus teisinėje ir valstybės valdymo veikloje Milda Dargužaitė nominuojama už verslo principų taikymą valstybiniame valdyme, už opinijos formavimą ir pasisakymus žmogaus teisių, patyčių, lyčių lygybės klausimais, už aktyvią mentorystę jaunų ir į Lietuvą grįžtančių profesionalų.

Už pasiekimus versle, plėtojant ir skatinant verslumą – Ilja Laurs yra sėkmingo globalaus verslo pavyzdys, įkvepiantis verslininkas, kurio sukurtas verslas konkuruoja su „Apple“, „Microsoft“, „Google“ kompanijų produktais.

Pasaulinė apdovanojimų programa yra rengiama nuo 1983 metų. Jau virš 300 žmonių iš 57 valstybių nuo 18 iki 40 metų buvo pripažinti ir pagerbti už jų nuopelnus ir pasiekimus vienoje iš pasirinktų nominuojamų sričių. Tarp pripažintų žmonių yra žinomi visuomenės, politikos, verslo, mokslo atstovai paminėti kaip John F. Kennedy, Henry Kissinger, Elvis Presley, Jackie Chan, Wayne Gretzky.

Asociacija JCI Lietuva šią programą pradėjo vykdyti dar 2002 metais, kuomet nacionalinis laimėtojas, Lietuvos atstovas JCI TOYP pasauliniuose apdovanojimuose pirmą kartą  lipo ant pakylos už lyderystę valstybės valdymo veiklos kategorijoje įvertintas Vilniaus meras Artūras Zuokas. Kiekvienais metais nacionaliniu mastu yra renkami iškilūs savo srities profesionalai.

Tarptautinė organizacija JCI – švenčianti 100 metų jubiliejų, nacionalinė organizacija JCI Lietuva – 25 metus, 2015 metų rugsėjo mėnesį nacionalinio kongreso metu apdovanos Lietuvos nominantus.

TOYP LT 2015.v

Užsisakykite naujienas: