Projektas „Karjeros Dirbtuvės“

„JCI Šiauliai“ įgyvendina profesinio orientavimo projektą „Karjeros dirbtuvės“. Projekto tikslas – skatinti sąmoningą jaunimo profesinį pasirinkimą, gerinant savęs pažinimą, stiprinant projekto dalyvių įgūdžius, padedančius pasirengti veiksmingą karjeros planą ir kryptingai jo laikytis, skatinant lyderystės, verslumo įgūdžius bei supažindinti su tarptautinio mobilumo galimybėmis. Renginiai apie savanorystę ir tarptautinį mobilumą bei praktiniai mokymai lyderystės, bendravimo ir bendradarbiavimo bei verslumo temomis suteiks žinių ir naudingos praktikos. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+  programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

.

Gegužės mėnesį įvyks 2 renginiai: „Tarptautiniai mainai ir jų nauda“. Renginys skirtas sukviesti buvusius ir esamus mainų studentus, kurie pasidalins savo tarptautine patirtimi, bei besidominčius galimybe dalyvauti tarptautiniuose mainuose. Pačią programą ir jos galimybes pristatys svečiai iš Švietimo mainų paramos fondo ir Šiaulių universiteto Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos. Savo neįkainojama patirtimi dalinsis tarptautinių studentų mentoriai. Taip pat vyks savanorystės forumas „Savanorystė – stiprus karjeros pagrindas“, kur kartu su charizmatiškuoju lektoriumi Mindaugu Vidugiriu ieškosime savanorystės vietos karjeros plane. Savanorystė Lietuvoje vis populiarėja – juk tai yra pats paprasčiausias būdas jaunam žmogui dėti pamatus savo tolimesnei darbinei karjerai ir daryti teigiamus pokyčius savo bendruomenėje įvairiose srityse.

.

Rugsėjo mėnesį įvyks 4 praktiniai mokymai temomis: „Efektyvaus karjeros plano sudarymas“, „Vadovavimas ir lyderystė – vedliai karjeros kelyje“, „Sklandus bendravimas ir bendradarbiavimas – neatsiejama profesinės veiklos dalis“, „Asmeninių savybių – verslumo ir kūrybiškumo – reikšmė karjeros plane. Nuo idėjos iki verslo plano“. Mokymus ves puikūs lektoriai, koučingo specialistai Justina Vasilevičiūtė, Mindaugas Vidugiris ir Vaidas Arvasevičius.

.

Visi projekto renginiai nemokami. JCI Šiauliai kviečia pasinaudoti puikia galimybe ir tobulėti kartu, dalyvaujant projekto renginiuose. Kvalifikaciniai pažymėjimai apie dalyvavimą renginyje bus išduodami tik iš anksto užsiregistravusiems. Registruotis galima el. paštu , nurodant savo vardą ir pavardę, bei į kurį renginį registruojatės.

.

Išsami informacija apie renginius, jų programas, lektorius ir laiką bei kitas „JCI Šiauliai“ skelbiama interneto svetainėje www.jcisiauliai.lt.

 

 

Basic RGBSMPF logoEU flag-Erasmus+_vect_POS