Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią

Asociacija „JCI (Junior Chamber International) Šiauliai“ įgyvendino profesinio orientavimo projektą „Seminarų ir mokymų ciklas „Aš pats atsakingas už savo profesinį kelią““.

Rugsėjo mėnesį įvyko 5 seminarai:
„Pardavimo dialogas: kaip pristatyti save efektyviai“,
„Profesionaliai parengtas CV ir motyvacinis laiškas – tiesiausias kelias į darbo pokalbį“ ,
„Tinginystės spalvos“,
„Pokalbis dėl darbo: darbdavio ir kandidato dialogas“,
„Emocinis intelektas, jo reikšmė bendraujant ir bendradarbiaujant bei ugdymo gairės“.
Seminarų ciklą vainikavo asociacijos „JCI Šiauliai“ atvirų durų diena ir baigiamasis projekto renginys – konferencija „Aš atsakingas už savo profesijos pasirinkimą“ kartu su diskusija „Mylima profesija – tai sėkmė darbe ir karjera“ ir kontaktų vakaru.

Projekto tikslas – parodyti jauniems suaugusiems žmonėms karjeros planavimo ir valdymo svarbą, ugdyti jų emocinę kompetenciją, supažindinti su darbo rinkos subtilybėmis ir paruošti sėkmingam įsiliejimui į ją. Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Poreikis įgyti naujų žinių, tobulėti ir rekomendacijos – tai pagrindiniai veiksniai, atvedę dalyvius į renginius. Renginiai sukvietė 217 dalyvių. Dalyviai, pateikdami grįžtamąjį ryšį po renginių, akcentavo, kad seminarai pateisino lūkesčius ir kad įgytos žinios bus panaudotos jų tiesioginėje veikloje. Dalyviams itin patiko praktinės užduotys, kurios, pasak jų buvo linksmos, padedančios labiau įsiminti teorinę informaciją, leidžiančios geriau pažinti save ir kitus.

Asociacija „JCI Šiauliai“ dėkoja lektoriams, kurių kompetenciją dalyviai įvertino itin aukštais balais: Gintarui Ignatavičiui, Elmyrai Damonskienei, Rožei Joffei, Loretai Gudienei, Mindaugui Vidugiriui ir Virginijai Servutienei. Taip pat baigiamosios konferencijos svečiams, pranešėjams ir diskusijos dalyviams: Editai Smindriūnaitei („JCI Šiauliai“), Arvydui Bagdonui (UAB „Venta Windows“), Onutei Raščiuvienei (Šiaulių valstybinė kolegija), Karoliui Ringiui (Šiaulių universiteto studentų atstovybė), Kristinai Mikliuvienei (Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka), Justinai Šaučiūnaitei (Darbo rinkos mokymo centras), Gintarei Miškinytei (UAB „Amston“), Kristinai Zaurei (Mary Kay, grožio paslaugos), Žanetai Šer (Kelionių organizatorius „West Express“), muzikos grupei „Jinx“ ir konferencijos moderatorei Ingridai Ignatavičienei.

Ši projektinė veikla buvo finansuota iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Asociacija „JCI Šiauliai“ yra pasaulinio tinklo vietinė organizacija. Organizacijos misija – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.