Didžiosios JCI Konferencijos 2017-2019

Pasaulinėje JCI organizacijoje visuomet vyksta daug veiklų, akcijų, projektų ir renginių. Pagrindinė narių susitikimo, kontaktų, idėjų ir sprendimų vieta – kasmetinės JCI konferencijos. Pradedant nuo viso pasaulio aktyvius piliečius suburiančio JCI Pasaulio kongreso, taip pat vyksta kontinentinės, regioninės ir nacionalinės konferencijos.

Šiame straipsnyje pateikiame mūsų regionui svarbiausias JCI konferencijas, kur, kada ir kodėl verta jose dalyvauti. Eilės tvarka pagal datą.

JCI Lietuva prezidentų inauguracija 2017

Kur: Vilnius, Lietuva

Kada: 2017 sausio 28 d.

Kodėl verta dalyvauti: Tai geros nuotaikos metų pradžios nacionalinis džeisų renginys, skirtas šventiškai pasveikinti naujus šių metų nacionalinį ir lokalius prezidentus. Šių metų tema – „Pasaulis mano lagamine”.

JCI Baltijos konferencija 2017 (BC)

Kur: Talinas, Estija

Kada: 2017 balandžio 7-9 d.

Kodėl verta dalyvauti: Tai trijų šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) palyginti maža ir nebrangi, bet tarptautinė konferencija. Daug JCI užsienio svečių, ne tik iš Latvijos ir Estijos, renkasi aplankyti mus Baltijos konferencijoje.

JCI Europos konferencija 2017 (EC)

EC_2017_930

Kur: Bazelis, Šveicarija

Kada: 2017 gegužės 24-27 d.

Kodėl verta dalyvauti: JCI Lietuva ruošiasi siųsti stiprų dalyvį į JCI Europos viešo kalbėjimo čempionatą, kuris vyksta EC. Daugiau žiūrėkite „Stand up for a change“ viešojo kalbėjimo edukacinių seminarų ciklas.

Taip pat šiame dideliame, tik Pasaulio kongresui nusileidžiančiame renginyje, vyksta daug kitų veiklų: mokymai, ekskursijos, Europos konferencijos asamblėja, debatų čempionatas, keturi dideli vakarėliai, nes keturias dienas vyksta. Būna 1 000 – 2 000 dalyvių. Galimybė užmegzti kontaktus su JCI draugais iš beveik bet kurio Europos miesto.

Web: ec2017basel.com

JCI Lietuva nacionalinė konferencija 2017 (NC)

Kur: Vieta dar renkama

Kada: 2017 rugsėjo 1-3 d. Tradiciškai visuomet vyksta pirmą rugsėjo savaitgalį.

Kodėl verta dalyvauti: Pagrindinis JCI renginys mūsų šalyje. Tiesiog privalai čia dalyvauti.

Web: nc2017.jci.lt

JCI Nordik šalių nacionalinės konferencijos (NC)

Kur ir kada:

Tikslios 2017 datos. Ir ateičiai dažniausiai nesikeičia kelintą savaitgalį kuri šalis daro savo NC.
Lietuva: 1as rugsėjo savaitgalis – 2017 rugsėjo 1-3 d.
Latvija: 2as rugsėjo savaitgalis – 2017 rugsėjo 8-10 d.
Estijia: 3ias rugsėjo savaitgalis – 2017 rugsėjo 15-17 d. – miestas: Tartu
Islandija: 4as rugsėjo savaitgalis – 2017 rugsėjo 21-24 d. – 2017 Nordik susitikimas
Danija: 1as spalio savaitgalis – 2017 spalio 6-8 d.
Norvegija: 1as spalio savaitgalis – 2017 spalio 5-8 d.
Suomija: 2as spalio savaitgalis – 2017 spalio 13-15 d.
Švedija: 3ias spalio savaitgalis – (dar svarsto, bet greičiausiai) 2017 spalio 20-22 d.
Kodėl verta dalyvauti: Nordik šalys yra mūsų kaimynai, su kuriais, bent jau tarp nacionalinių prezidentų ir pavaduotojų, labai artimai bendraujame, palaikome vieni kitus. Vietiniams džeisams visada malonu, kai jų nacionalines konferencijas pagerbia tarptautiniai svečiai. Todėl jeigu turite bet kokių idėjų ar interesų kurioje nors šalyje, dalyvavimas jų NC gali būti labai naudingas pažintims.

Viena iš NC būna Nordik šalių JCI nacionalinių prezidentų ir pavaduotojų susitikimo vieta. 2017 metais kviečiame lydėti JCI Lietuvos prezidentę į Islandiją. O 2018 metais pagal rotaciją visi Nordikai sugužės į Lietuvą. Tad planuosime gerą programą anglų kalba.

JCI Pasaulio kongresas 2017 (WC)

JCI_WorldCongres-2017

Kur: Amsterdamas, Haga, Roterdamas, Utrechtas  (Olandija)

Kada: 2017 lapkričio 6-10 d.

Kodėl verta dalyvauti: Tai didžiausias ir įspūdingiausias JCI renginys pasaulyje. Ne kiekvienais metais būna Europoje. Todėl 2017 metais bus palyginti pigiau ir paprasčiau sudalyvauti.

Planuojama didelė lietuvių delegacija. Dalyvausime „Global village”, kur atstovausime Lietuvą ir domėsimės įdomybėmis iš kitų šalių. Pakeliausime po Olandiją papildomai prieš arba po konferencijos.

Gausioje programoje bus didelis pasirinkimas mokymų, ekskursijų ir kitų pramogų. Kontaktų aukso kasykla, kam pasaulis neperdidelė vieta. Organizatoriai žada su „WE DO” programa įgalinti dalyvius po konferencijos savo namuose kurti teigiamus pokyčius.

Web: jciwc2017.com

JCI Europos konferencija 2018 (EC)

Ryga

Kur: Ryga, Latvija

Kada: 2018 gegužės arba birželio mėn.

Kodėl verta dalyvauti: Vienas didžiausių JCI renginių šalia mūsų namų kaimynystėje. Didelė Lietuvos džeisų delegacija važiuos susitikti su senais draugais ir dalyvavimu pagerbti kaimynų šešių metų darbą organizuojant.

JCI Pasaulio kongresas 2018 (WC)

Kur: Goa, Indija

Kada: 2018 spalio arba lapkričio mėn.

Kodėl verta dalyvauti: Goa yra gražus kurortinis Indijos regionas. Turėtų būti įspūdinga kelionė.

JCI Pasaulio kongresas 2019 (WC)

Talinas

Kur: Talinas, Estija

Kada: 2019 spalio arba lapkričio mėn.

Kodėl verta dalyvauti: Didžiausias JCI renginys mūsų kaimynystėje. Be to galima tikėtis vienos iš geresnių konferencijų, nes JCI Estijos organizacija visada buvo labai stipri.

 

JCI renginių sąrašą iš viso pasaulio galima rasti svetainėje jcievents.com.

O JCI Lietuvos valdyba taip pat pildo mums aktualių tarptautinių ir vietinių renginių kalendorių, kurį visada galite peržiūrėti čia jci.lt/kalendorius