Diskusija „Social Capital: What‘s in It for Me?“

KVIETIMAS

Diskusija „Social Capital: What‘s in It for Me?“

Rugpjūčio 24 d. 18:30 val. ISM Inovacijų bazė

ISM, Arklių g. 18, Vilnius

 

Asociacija „JCI Lietuva“, „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) ir „WEF Global Shapers Community Vilnius“ kviečia Jus į diskusiją apie socialinio kapitalo svarbą ir naudas “Social capital: what’s in it for me?”.

Diskusijoje dalyvaus JCI Pasaulio prezidentas 2015 Ismail Haznedar kartu su GLL valdybos pirmininku Domu Dargiu ir WEF Global Shapers Community Vilnius koordinatore Andželika Rusteikiene. Pokalbį moderuos Darius Udrys.

Susitikimo metu šių tarptautinių organizacijų atstovai atskleis, kaip savo sukauptą patirtį įprasmina visuomeninėje veikloje, nepaisant to, kad tokiai veiklai tenka skirti nemažai asmeninių resursų, ypač laiko.

unnamed (2)

 

 ​Ismail Haznedar – verslininkas, verslo strategas ir atestuotas vadybos konsultantas (CMC), turintis sėkmingą ilgametę patirtį vertės sukūrimo ir verslo modeliavimo projektuose. 2015 m. būdamas JCI Pasaulio prezidentu I. Haznedar siekia, kad pasaulyje daugėtų aktyvių, pilietiškų jaunų žmonių, kurie savo idėjomis ir vykdomomis iniciatyvomis gerintų vietinių bendruomenių socialinę padėtį.

Domas Dargis – Global Lithuanian Leaders profesionalų tinklo valdybos pirmininkas, įmonės „Eika“ vykdantysis direktorius, aktyvus visuomenininkas. Mokslus baigęs Londone keletą metų dirbo UK investicijų srityje bei aktyviai dalyvavo Lithuanian City of London Club (LCLC) veikloje, keletą metų koordinavo tarptautinį jaunimo mentorystės projektą LT Big Brother.

Andželika Rusteikienė yra WEF Global Shapers Community Vilnius koordinatorė ir daugelio metų patirtį sukaupusi verslo etikos ir įmonių socialinės atsakomybės ekspertė – ji dirba didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančioje asociacijoje „Investors‘ Forum“. Andželika pat yra skaidraus verslo ženklinimo iniciatyvos „Baltoji banga“ projekto vystytoja.

Diskusija vyks anglų kalba, lauksime Jūsų patvirtinimo apie dalyvavimą ir mielai atsakysime į klausimus.

Prieš diskusiją, 16:30 val. vyks atvira paskaita “Commit-connect-care – the way to become successful entrepreneur!” Vieta: ISM Universitetas, Arklių g. 18, Vilnius, 309 auditorija. Pradžia 16:30 val.

Po diskusijos, 20:30 val vyks vakarienė su Senatoriais ir nariais. Vieta: Kavinė Dirty Duck, Didžioji g. 28, Vilnius. Dėl dalyvavimo vakarienėje informuokite šiuo el. paštu

 

Į diskusiją ir paskaitą būtina registracija: http://bit.ly/1h8hAhW

Susitikimo organizatoriai:

unnamed (3)

Kontaktai pasiteiravimui: ., tel. 8 684 75 212.

Daugiau informacijos apie asociaciją „JCI Lietuva“: www.jci.ltwww.jci.cc