Estijoje įvyko JCI Baltijos konferencija 2013

Balandžio 13–14 dienomis JCI Lietuva delegacija dalyvavo Laulasmaa mieste surengtoje Baltijos konferencijoje. 24 atstovai iš visos Lietuvos – iš Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Kauno bei Šiaulių prisijungė prie gausaus 250 konferencijos dalyvių būrio. Lietuvos delegaciją sudarė ne tik JCI nariai, bet ir JCI senatoriai, kurie kelionės metu mielai dalinosi patirtimi ir prisiminimais apie tai, kaip gimė Baltijos konferencijos organizavimo idėja.

 

 

Šių metų konferencijos dalyviai ir seminarų lektoriai gvildeno Baltijos regiono aplinkosaugines problemas, verslumo ir tarptautinio bendradarbiavimo galimybes. Aktualius seminarus vedė įvairūs specialistai, tokie kaip, Estijos Aplinkos ministrė Silver Vahtra, Mihkel Kangur iš Talino universiteto, Erik Terk ir Silja Lassur iš Estijos instituto, Alari Purju iš Talino Technologijų universiteto, Johanna Laurila iš HELCOM, Mikko Klang, Rauno Parras ir kiti. 

 

 

Baltijos konferencijos organizatoriai nepamiršo pasirūpinti ir pramogomis: atvykusiems penktadienio vakare buvo surengtas sutikimo vakarėlis, dalyviai galėjo pasimėgauti spa pramogomis, o po įdomios konferencijų dienos vakare galėjo mėgautis gyva muzika ir mago pasirodymais. Taip pat vakarienės metu  buvo įteikti apdovanojimai labiausiai pasižymėjusiems JCI Estija nariams. 

 

 

Naujosios JCI Sostinės narės Dalicjos Szuszczewicz atsiliepimai apie JCI Baltijos konferenciją:

 

Savaitgalis su JCI – tai laikas, kurio tikrai greit neužmiršiu. Smagu buvo matyti tiek daug energingų, entuziastingų žmonių, kurie nori veikti ir siekti pozityvių pokyčių savo bendruomenėje bei pasaulyje.

 Seminarų Impact ir Achieve metu pažinau JCI misiją, viziją, sužinojau, kokiomis vertybėmis ir tikslais organizacija vadovaujasi savo veikloje. Nurodė kelią, kaip kiekvienas iš mūsų gali buti geresnis pilietis, vadovas, lyderis, visuomenes narys. Be better! 🙂

 Dabar žinau, jog dėka tokių konferencijų galėsime turėti namus visame pasaulyje 🙂

 Ačiū už suteiktą galimybę dalyvauti šiame renginyje. 

 

BK_2013