Įspūdžiai iš JCI Europos akademijos

Įspūdžių kupini, įgiję daug patirties ir naujų draugų iš JCI Europos Akademijos rugpjūčio 3 d., trečiadienį, sugrįžo trys JCI Lietuva nariai – Marija Kiverytė (JCI Kaunas), Marius Bartkevičius (JCI Šiauliai) ir Virginija Pilipavičiūtė (JCI Sostinė). Nors nuolatinis darbas ir mokymasis ištisas keturias paras fiziškai išvargino, bet nepakeičiami išgyvenimai su būriu JCI narių iš visos Europos, kuriuos jau galima pavadinti draugais, suteikė naujų jėgų ir įkvėpimo.

 

Visą šį laiką Švedijoje vykusiuose mokymuose trys atstovai iš Lietuvos mokėsi pažinti save, kitus narius, dirbti komandoje, siekti bendro tikslo ir netgi susidaryti individualų tobulėjimo planą. Nuolatinį darbą vainikavo iškilmingas Gala vakaras, kuriuo metu visiems sėkmingai JCI Europos Akademiją baigusiems dalyviams buvo įteikti diplomai.

 

 

Dalyvių įspūdžiai:

 

“Europos Akademija buvo nepamirštama – nuo pat pirmos atvykimo minutės supratau, kodėl verta čia važiuoti. Visų pirma sužavėjo pozityvūs, energingi, šilti žmonės, kurie turi panašius tikslus ir iš kiekvieno jų sėkmės istorijos yra ko pasimokyti. Kitas dalykas – mokymai – jie privertė susimąstyti apie savo pačios tikslus, kaip greičiau jų pasiekti. Didelis tempas nei kiek neišvargino – norėjosi dar ir dar!

 

Tas jausmas, kai visi vieningai traukia dainą, įstrigo taip giliai, kad norisi kuo greičiau sugrįžus viską pakartoti ar bent jau greičiau pamatyti naujai pažintus draugus.

 

Ir dabar tikrai galiu pasakyti – JCI Europos Akademija, tikrai pakeičia mąstymą, o tuo pačiu ir gyvenimą! Tikrai linkiu kiekvienam tai patirti.“
Virginija Pilipavičiūtė, JCI Sostinė

 

“Kai važiavau į Europos Akademiją (EA) tikėjausi sutikti naujų žmonių, įgyti naujų žinių, tapti geresniu lyderiu.

 

Gyvenome intensyviai, įsprausti į labai ankštus laiko rėmus. Kartais tarpe tarp užbaigtos užduoties ir naujos užduoties likdavo vos kelios minutės nusiprausti po dušu ir persirengti. Krūvis buvo didelis, miego trūko, bet visi buvome energingi ir pozityviai nusiteikę. Neteko pamatyti nė vieno surūgusio veido.

 

 

Mane sužavėjo visi ten buvę žmonės: treneriai, būsimi skyrių prezidentai, COC komanda.

 

Ką išmokau, supratau? Išmokau, kad negalima “už borto” palikti nė vieno komandos nario, kad turi matyti visus. Geriau pažinau save ir manau, kad tai yra raktas į sėkmingą asmenybės augimą. Sužinojau, kad yra skirtingi lyderystės stiliai ir nėra nė vieno blogo, tiesiog jie naudojami skirtingose situacijose. Taip pat sužinojau, kad elgesys yra mūsų sąmoningas apsisprendimas, ir mes visuomet turime galimybę rinktis vienokį ar kitokį elgesį. Supratau, kad po vieną, mes galime nedaug, bet susivieniję mes galime pasiekti labai didelius tikslus, įkvėpdami savo pavyzdžiu kitus žmones, užkrėsdami juos pozityvumo ir JCI virusu 🙂 Tačiau dažniausiai viskas prasideda nuo vieno žmogaus, kuris savo pavyzdžiu ar idėja užkrečia milijonus.

 

Kai važiavau į EA tikėjausi sutikti naujų žmonių, įgyti naujų žinių, tapti geresniu lyderiu. Visa tai išsipildė, netgi su kaupu:gavau neįkainojamų žinių; sutikau nuostabiausių žmonių, dalis kurių visuomet liks mano draugais; ūgtelėjau kaip asmenybė ir, tikiuosi, tapau geresniu lyderiu.“
Marius Bartkevičius, JCI Šiauliai

 

„Po dalyvavimo EA supratau, kodėl šią akademiją visi taip giria. Ką man davė EA: labiau pažinau save, tvirtai žinau, ko noriu Gyvenime, labiau savimi pasitikiu; gavau nemažai įžvalgų bei supratimo, kaip vesti LO (lokalinę organizaciją) į priekį; sutikti nuostabūs žmonės įkvėpė geriems darbams. Na, o kai grįžus draugai pastebi teigiamus pokyčius – galima drąsiai sakyti, kad šios intensyvios, įsimintinos keturios dienos buvo išties naudingos!“
Marija Kiverytė, JCI Kaunas

 

Keletas JCI Europos Akademijos akimirkų: