JCI Lietuva Generalinė Asamblėja 2020

Kviečiame visą JCI Lietuva bendruomenę dalyvauti JCI Lietuva Generalinėje Asamblėjoje, kuri vyks rugsėjo 5 dieną, šeštadienį, nuo 11:00 val. Vilniaus miesto savivaldybėje, adresu Konstitucijos pr. 3.

„JCI Lietuva” Generalinė asamblėja – tai visuotinis „JCI Lietuva” narių susirinkimas, kur aptariami ir priimami svarbūs organizacijai ir dalyviams sprendimai. Pagal „JCI Lietuva” įstatus organizacijos aukščiausias valdymo organas yra visuotinis narių susirinkimas. Todėl kiekvienam aktyviam JCI nariui yra svarbu dalyvauti šiame renginyje.

Generalinės asamblėjos metu aptariami įvairūs einamieji reikalai, „JCI Lietuva” valdyba ir vietiniai skyriai pristato, ką nuveikė per metus, aptariamas biudžetas, vyksta kandidatų į „JCI Lietuva” valdybą prisistatymai bei rinkimai.

Ne JCI nariams Generalinė asamblėja yra puiki galimybė susipažinti su organizacija, sužinoti apie vietinių skyrių bei „JCI Lietuva” veiklą ir pažinti narius.

Renginio programa:

Rugsėjo 5 d., šeštadienis

11:00 – 14:15 val. JCI LIETUVA Generalinė Asamblėja. Tarybos kolegijos posėdžių salė, Vilniaus miesto savivaldybė, Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Taip pat, bandysime GA turėti online-interaktyviai, per Google Hangouts, prisijungimas: https://hangouts.google.com/call/aboIh0RtfCaxGpf3TH4VACEI

14:30 – 17:00 val. JCI bendruomenės pietūs. Manami restorane, Vilniaus g. 10. Staliukas rezervuotas Marijos vardu. GA dalyviai rinksis apie 15:00 val., bet staliukas užsakytas jau nuo 14:30.

17:00 – 21:00 val. planuojame mini žygį. Dar nėra tikslaus maršruto, rinksimės vieną iš arti Vilniaus esančių Pažintinių takų, išsamiau nutarsime pietų metu. Turėkime su savimi šiukšlių maišą, pirštines. Pramogą suderinsime su nauda gamtai, juk viskas prasideda nuo mūsų!

Rugsėjo 6 d., sekmadienis

10:00 – 13:00 Darbinis susitikimas, JCI Lietuva internetinio puslapio kūrimo ir tobulinimo darbai. Kas ruošis prisijungti, kreipkitės į Dovilę ar Tomą.