JCI Lietuva skyrių akademija

JCI Lietuva skyrių akademija (dar žinoma kaip LOM’ų akademija) vasario 22 d. kviečia visus JCI narius ir kandidatus į JCI Impact mokymus, kurie vyks viešbutyje „Euterpė“, adresu: Daržų g. 9 / Aukštoji g. 15, Klaipėdoje. (http://www.euterpe.lt/)

JCI Impact – mokymai, skirti JCI nariams, norintiems tapti aktyviais piliečiais ir vykdyti ilgalaikius teigiamus pokyčius savo bendruomenėse. Mokymų kursas aptaria aktyvaus pilietiškumo sąvoką, apima bendruomenės poreikių analizę, tikrųjų problemos priežasčių nustatymą ir aptaria projektus, kuriuos gali vykdyti vietinis skyrius kartu su kitais partneriais, kad sukurtų ilgalaikius ir tvirtus pokyčius bendruomenėje.

Numatoma akademijos dienotvarkė:

11-14 val. JCI Impact (veda Steven ir Reda). Rinktis galime nuo 10.30
14-15 pietūs tame pačiame viešbutyje, kaip ir mokymai, pietų kaina: 16 Lt žmogui.
15-18 val. S.Wilson seminaras. Tema dar bus patikslinta. 
18.30 val. -21.00 vakarienė
Neoficialioji vakarinė dalis. 
Sekmadienį išsimiegoję išvykstame namo arba laisvo grafiko turas po Klaipėdą.

Norėdami žinoti atvykstančių svečių skaičių ir kuo geriau pasiruošti didelės bei smagios grupės priėmimui JCI Klaipėda prašo iki vasario 11 d. užpildyti registracijos į akademiją formą: https://docs.google.com/forms/d/1uyw5QhHaLKg4lrZ8j6_XUG3QfyiRGOXa4DQuy4kcZLM/viewform

Apgyvendinimo sąlygos: Hostelis „Kubu“, adresu: Herkaus Manto g. 37A, Klaipėda. Kaina nakčiai: 10-12 eurų (Dabartinė suderinta kaina – 33Lt/lova, kai žinosime tikslų dalyvių skaičių, kainą dar bus galima derinti). Kambarių nerezervuosime, tačiau rekomenduojame visiems apsistoti viename hostelyje. 

SVARBU! Kadangi JCI Impact yra oficialūs JCI mokymai, vadovaujantis bendra JCI tvarka, registracija į šiuos mokymus vykdoma per www.jci.cc sistemą. Jeigu jau turite savo paskyrą jci.cc, turite susirasti vasario 22 dieną vyksiančius JCI Impact mokymus Klaipėdoje ir užsiregistruoti į juos. Jeigu nesate prisiregistravę prie jci.cc, būtinai tai padarykite iš anksto, nes jūsų registraciją tinklapyje turi patvirtinti prezidentas, tik po to galėsite prisiregistruoti į mokymus.