JCI Webinarai

Kaip save motyvuoti? Kaip rasti savo kelią? Kaip pradėti verslą? Kaip gyventi sveikiau? Kaip gi? Tai klausimai, kuriuos šiuo metu užduoda daugelis jaunų žmonių. Nebesikankinkite! Kaip žada nevyriausybinės organizacijos „JCI Kaunas“ nariai, kiekvieną ketvirtadienį po įkvepiantį video su nauja žinių doze ir atsakymais į rūpimus klausimus iki šių metų pabaigos.

Projekto idėja kilo iš noro tobulėti

„Ne paslaptis, kad visi norime būti geresni, tobulesni, žinoti daugiau. Deja, tam dažniausiai reikia skirti daug laiko: skaityti knygas ar straipsnius, ieškoti informacijos apie seminarus ir mokymus, tačiau ne visi turime galimybę nuvykti į užsiėmimą kitame mieste ar sumokėti už seminarą tam tikrą pinigų sumą. Būtent todėl ir gimė JCI Webinarai idėja,“ – atvirauja tuometinė „JCI Kaunas“ Marketingo direktorė Marija Vorobjovaitė. „Tikriausiai visi girdėjote posakį „Jei Mohamedas neateina pas kalną, kalnas ateina pas jį“. Taigi JCI Webinarai ir yra tas vaikštantis kalnas, kuris ateina pas kiekvieną, trokštantį tobulėti!“.

JCI Webinarai – tai pokalbiai su įvairių sričių profesionalais, kuriuos galima peržiūrėti tiesiog sėdint prie savo asmeninio kompiuterio namie ar darbe.

Sėkmingo tobulėjimo lektoriai ir jų paslaptys

JCI Webinarų projekto komanda atsakymų ieškantiems jaunuoliams susitikimą elektroninėje erdvėje ruošia su sėkmingos asmenybės judėjimo pradininku Lietuvoje Aurimu Guoga, tuometiniu „JCI Kaunas“ prezidentu ir koučingo treneriu Patriku Pilybu, verslo konsultantu Tomu Bagdonavičiumi, sertifikuotu koučingo specialistu Tomu Misiukoniu, sertifikuotu NLP ir koučingo specialistu Juriu Belte ir kitais. Webinarus galite peržiūrėti „JCI Kaunas” youtube paskyroje.