Lina Šeškienė dalinasi įspūdžiais iš JCI Europos akademijos

„JCI Europos akademija – pirmoji mano tarptautinė JCI akademija ir ji išties įsimins ilgam! 93 dalyviai iš 24 Europos šalių, tokioje aplinkoje pajaučiau tikrąjį JCI kaip tarptautinės mokomosios organizacijos mastą ir dvasią. Dar ką supratau, kad čia renkasi geriausi ir tu patenki tarp jų –  kartu dirbi komandose, daliniesi patirtimi, visi mokosi vieni iš kitų, kartu kelia taurę šampano bei braukia ašarą, kai ateina metas išsiskirti. 17 trenerių komanda atiduoda visas savo jėgas tam, kad taptume geresni lyderiai, suvoktume save kaip asmenybę bei kaip komandos narį, kurtume šiai dienai aktualius JCI projektus, o visa tai sudėjus Europos akademija augina naują JCI lyderių kartą bei brandina pačią organizaciją. Ir nors po keturių dienų jau reikia tarti sudie, tu žinai, kad tai ką patyrėme kartu, sujungė mus ilgam tuo nematomu JCI siūlu, kuris mus suvienijo ir skatins bendrauti toliau, ragins nepamiršti ir susitikti kituose JCI renginiuose, norėsis matyti vieni kitų akademijos rezultatus bei dalintis savo pasiekimais.

 

Nors buvau vienintelė atstovė iš Lietuvos, tačiau smagu buvo sutikti kitų aktyvių lietuvaičių: Rūta Ratavičiūtė, buvusi JCI Sostinė narė, dabar atstovaujanti JCI London (Jungtinė Karalystė) bei Marina Stankevič, atstovaujanti JCI Drammen, Norvegiją.

 

Ačiū JCI Sostinės 2016 metų prezidentei Simonai Bočkutei ir Gerben Doornbos už šiltą priėmimą Geteborge, jų palaikymas suteikė dar daugiau noro sudalyvauti akademijoje“, – savo įspūdžiais apie rugpjūčio 18 – 22 d. vykusią JCI Europos akademiją dalijasi JCI Lietuvos Nacionalinės valdybos generalinė sekretorė.