Praktikos galimybės JCI

JCI yra trečia didžiausia nevyriausybinė organizacija pasaulyje, suteikianti jauniems ir aktyviems žmonėms galimybę tobulėti, tapti geresniais ateities lyderiais ir kurti teigiamus pokyčius visuomenėje.

Esame aktyvi, ambicingų, plataus profesinio išsilavinimo žmonių bendruomenė. Mūsų veiklos kryptys – asmeninis tobulėjimas, projektų valdymas, lyderystės ugdymas ir tarptautinė tinklaveika. Čia galite įgyti įgūdžių, kurių jums trūksta, ir įgyti patirties, kurios jums prireiks ateityje.

JCI Lietuvoje organizuojame įvairius vietinius, nacionalinius ir tarptautinius renginius – networking’o ir verslumo skatinimo veiklas, socialinius projektus ir diskusijos, įvairias mokymų programas, kurių metu galite ugdyti save ir savo įgūdžius!

Atlikdami praktiką arba prisijungę prie mūsų organizacijos (t.y. tapę nariu (-e)) jūs išsiugdysite naujas asmenines, profesines savybes bei įgalinsite savo stiprybes jums prasmingoje veikloje. Išbandysite save lyderystės kelyje dirbdamas su komanda. Galėsite dalyvauti tarptautinėse konferencijose, mokymuose, keliauti, pažinti naujas kultūras bei užmegzti tarptautinius verslo kontaktus. O gal tiesiog išbandyti save ir realizuoti savo potencialą skirtingose srityse. Sutiksite bendraminčių, kurie taps artimais draugais ir bičiuliais.

Galimos pozicijos

Projektų valdymo, komunikacijos ir viešųjų ryšių, socialinių tinklų ir kūrybos, renginių organizavimo, žmogiškųjų išteklių srityse.

Studijų sritys

Vadyba, projektų valdymas, komunikacija ir viešieji ryšiai, verslas (verslo administravimas), tarptautinis verslas, organizacinė psichologija, personalo vadyba, vadovavimas ir lyderystė.

Kokios galimos praktikos JCI organizacijoje formos?

Dvišalės arba trišalės sutartys, taip pat savanorystė tampant organizacijos nariu

Lankstus grafikas, suderinamas su darbu arba studijomis

Daugelis užduočių atliekama nuotoliniu būdu

Praktikos metu padeda tiesioginis lyderis

Erdvė reikšti savo idėjas ir jas įgyvendinti – galimybė būti pastebėtam ir įvertintam

Dinamiška veikla nuolat augančioje tarptautinėje organizacijoje

Kodėl verta išbandyti praktikos galimybę JCI organizacijoje?

Praktikantai įtraukiami į bendras organizacijos veiklas: kuriant edukacines programas, organizuojant renginius, kuri metu įgauna patirties dirbant komandoje, komunikacijos ir viešųjų ryšių srityse. Jie įgyja žinių bei naudingos patirties personalo valdymo srityje. Suteikiama erdvė siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas. Praktikantai turi galimybę susipažinti su tarptautiniais mokymais, projektais.

Profesinių įgūdžių tobulinimas / Naujų įgūdžių ugdymas / Veiklos keitimas

Jei esate savo srities specialistas ir norėtumėte įgyti patirties kitoje veikloje, o gal šiuo metu keičiate profesijos kryptį ir jums reikalingi nauji įgūdžiai? Kviečiame išbandyti save. Galėsite ne tik tobulėti, mokytis iš kolegų bei lyderių bet ir pritaikyti teorines žinias, įgytas seminarų, tinklalaidžių, savarankiško mokymosi, knygų skaitymo metu. Galimos veiklos: projektų valdymo, komunikacijos ir viešųjų ryšių, socialinių tinklų ir kūrybos, renginių organizavimo, žmogiškųjų išteklių srityse.

SAVANORYSTĖS GALIMYBĖS ištisus metus! Savanoriškos veiklos galimybių yra visus metus: socialiniai projektai, renginiai, mokymų organizavimas, lyderystės pozicijos.

Praktikos ir savanorystės vietos: Vilnius (JCI Sostinė), Kaunas, Klaipėda, Šiauliai

Laikotarpis: 3 mėnesiai, 12 mėnesių, taip pat individuali trukmė – derinama asmeniškai

Kontaktai:

, 8 645 65862, Vilniuje (JCI Sostinė), Šiauliuose (JCI Šiauliai), Klaipėdoje (JCI Klaipėda)

, 8 629 13083, Kaune (JCI Kaunas)