Sveikinimai “JCI Latvia” prezidentui Ivars

Praėjusį savaitgalį (vasario 5 d.) „JCI Lietuva” prezidentas Gintaras Ignatavičius, vykdančioji prezidentė Justina Vasilevičiūtė ir  „JCI Panevėžys” narė Inesa Kazlauskaitė svečiavosi  Rygoje, kur vyko „JCI Latvia” prezidento Ivars Racins inauguracijos šventė.

 

Prezidentas Gintaras savo kalbą pradėjo latviškai, kas labai maloniai nustebino „JCI Latvia” narius. Asmeniškai džiaugėsi užsimezgusia draugyste nuo Japonijos akademijos su prezidentu Ivars ir minėjo, kad toji draugystė ir toliau būtų tas gražus pavyzdys abiejų šalių tolesnio bendradarbiavimo vystymui. Palinkėjimai „JCI Latvia” nariams taip pat nuskambėjo latvių kalba.

 

Justina sveikino prezidentą Ivars  visų „JCI Lietuva” narių vardu ir linkėjo kuo geriausios sėkmės. Inesa pasirūpino puikia firmine dovana (žiūrėkite nuotraukose), kuri nustebino ne tik prezidentą, bet ir kai kuriuos narius.

 

Praleidome puikų vakarą, nes išties nepakartojamą atmosferą kurstė rokenrolo akordai, akį glostė teminės aprangos spalvingumas, nuotaiką kūrė įvairiausi linksmi vakarėlio žaidimai…

 

Keletą užfiksuotų renginio akimirkų kviečiame pasižiūrėti nuotraukose