JCI Europos konferencija Maltoje – karštis ir JCI dvasia

Loreta Pivoriūnaitė, JCI Lietuva 2014 m. prezidentė

 

JCI Europos konferencija – tai prizas jums už jūsų darbą kuriant teigiamus pokyčius savo bendruomenėje. Tai ne tik begalė profesionalių seminarų ir kitų smagių ir puikiai suorganizuotų JCI renginių. Beveik 2 tūkstančiai džeisų iš įvairų šalių ir vietinių organizacijų – tai aukso kasykla ieškantiems rimtų tarptautinių ryšių, ar paprasčiausiai besidomintiems kitų šalių džeisų veikla. O kur dar Malta – šalis kurortas Viduržemio jūroje su savo istoriniais ir gamtos paminklais – įspūdžiais dalijasi narys Algirdas.

 

O tuo tarpu JCI Lietuva  narė Vija  skyrė savo asmeninius paveikslus Trade Show vykusioje parodoje-aukcione kampanijai Nothing but nets. Iš viso buvo parduota už 150 EUR, kas yra 20 tinklelių. Paveikslai buvo parduoti ir iškeliavo į Airiją, Portugaliją ir Jungtines Amerikos Valstijas. Meno kūrinį nusipirko ir labai buvo nustebinta tokia iniciatyva vykdančioji  Jungtinių Tautų  Fondo, Nothing But Nets direktorė p.Margaret McDonnell.

 

JCI Lietuvai atstovavusi prezidentė Loreta Pivoriūnaitė džiaugėsi skyriaus JCI Sostinės pasiekimais, kadangi JCI Awards (apdovanojimų) metu per Gala vakarą – iš pateiktų trijų kategorijų apdovanojimams, dviejuose iš jų, projektai pateko į TOP 3, atskirose kategorijose surinkę daugiausiai balų:

 

Best long term Local community program – „Galiu dirbti sau“, JCI Sostinė (projekto vadovė- Roberta Balčytytė);

 

Best local corporate social responsability (CSR)  program- „Matyk svajonę“, JCI Sostinė (projekto vadovė – Milda Lukaševičienė).

 

Vija pritaria dėl pasižymėjusių projektų ir priduria, kad konferencija – tobulas oras, įdomi šalis, virš 1500 jaunų aktyvių piliečių iš visos Europos. Mokymai, įdomūs pranešimai, bei daug idėjų kaip padaryti pasaulį geresnį. Galimybė dalyvauti ir prisidėti – viešojo kalbėjimo, debatų čempionatuose, sporto rungtyse ir dar daug daug visko… Vakarinės ir pažintinės programos paliko neišdildomą įspūdį. Išvažiavau iš konferencijos su daugybe naujų idėjų, išspūdžių bei naujų, prasmingų pažinčių.

 

„Po beveik šešių metų buvimo nare turėjau galimybę pabūti JCI Europos konferencijos First Timer (konferencijos naujoke), – prisipažįsta narė Toma. Jau pirmąją dieną man kaip naujokei buvo pristatyta kas kur ir kaip Maltoje vyks. Sau pasižymėjau: bendrauti su kuo daugiau naujų žmonių, aktyviai dalyvauti mokymuose, pildyti naujoko pasą, šypsotis vakarėliuose, džiaugtis kaitria saule.

 

Mano dideliam džiaugsmui ne visi žmonės man buvo nepažįstami. Sutikau keletą žmonių iš Europos Akademijos ir kitų renginių Pabaltyje. Tarp 1500 dalyvių iš Europos ir Pasaulio surasti pažįstamų veidų buvo tikrai nepaprasta. Tai tik įrodo, kad JCI sujungia ilgam ir su kiekviena konferencija šis ryšys tvirtėja.“

 

JCI_Europos_konferencija

JCI Lietuva atstovai su JCI Latvija kolegomis. Asmeninio archyvo nuotrauka. 2014 m.