JCI Lietuva atstovė dalyvavo susitikime su Šri Lankos ambasadoriumi

JCI Lietuva vykdančioji prezidentė Virginija Pilipavičiūtė, viceprezidentas komunikacijai Evaldas Stonkus

 

Birželio 11 d. JCI Lietuva vykdančioji prezidentė Virginija Pilipavičiūtė dalyvavo susitikime su Šri Lankos ambasadoriumi Lietuvai J.E.p. Oshadhi Alahapperuma (reziduojančiu Švedijoje).

 

Susitikimo su ambasadoriumi metu buvo paliestos dvi aktualios temos: socialinė veikla ir verslumo skatinimas.

 

J.E. p. Oshadhi Alahapperuma yra aktyvus socialinių projektų rėmėjas. V. Pilipavičiūtė pristatė įvairias JCI Lietuva vykdomas socialines veiklas – nuo tarptautinės kampanijos “Nothing but nets”  iki Lietuvos miestuose įgyvendintų vietinių projektų. Taip pat buvo pristatyta ir aptarta visame pasaulyje JCI naudojama priemonė „JCI Active citizenship framework“ bei šio įrankio nauda nustatant ir sprendžiant visuomenės problemas.

 

Virginija Pilipavičiūtė ir J.E. p. Oshadhi Alahapperuma pasidalino įžvalgomis apie šiandieninės visuomenės problemas vidutinio amžiaus žmonių grupėje, jų sprendimus Šri Lankoje bei Lietuvoje.

 

Diskusijos metu apie verslumo skatinimą ambasadorius labai susidomėjo JCI Lietuva vykdomais projektais: verslumo akademijomis, verslo kontaktų vakarais, taip pat JCI Lietuvos atstovavimu tarptautinių JCI renginių metu ir apskritai – tarptautiniu JCI kontaktų tinklu.

 

Tolimesniam bendradarbiavimui ambasadorius buvo pakviestas į 2015 m. vyksiančią JCI NORDIC šalių konferenciją, kurios metu bus paminėtas JCI organizacijos 100 metų jubiliejus.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JCI Lietuva fotografija. Susitikimo akimirka su ambasadoriumi. 2014-06-11, Vilnius.