JCI Kaunas skelbia laisvę idėjoms – idėjų generavimo vakarus

JCI Kaunas kandidatė Rasa Uogintaitė, JCI Kaunas vykdančioji viceprezidentė Gabrielė Vilutytė

 

Kovo 25 d. startavo pirmasis idėjų generavimo ir dalinimosi vakaras. Tai JCI Kaunas inicijuotas projektas, kurio pagrindinis tikslas – skatinti iniciatyvius, kūrybingus ir veiklius žmonės dalintis savo idėjomis bei žengti pirmuosius žingsnius jų įgyvendinimo link.

 

Ar verta dalintis idėjomis?

 

Į susitikimus antradieniais kavinėje VERO CAFE kviečia projekto sumanytoja, JCI Kaunas Viceprezidentė Mokymams, sertifikuota koučingo specialistė Monika Valentaitė. „Daugeliui kyla klausimas „Ar verta dalintis?“ Iš savo patirties matau, jog reikia to stimulo, skatinančio neužsidaryti viduje ar laukti reikiamo momento, kai atsiras laiko, finansų ar dar ko nors. Svarbu žengti pirmąjį žingsnį. Ir tą daryti dabar! Be to, kavos ar arbatos puodelis daro stebuklus ir padeda idėjoms materializuotis“, – maža paslaptimi dalinasi seminaro lektorė Monika. „Būtent todėl ir ieškojome jaukios vietos, kur idėjos pačios norėtų apsigyventi ir šią vietelę radome“.

 

Pirmasis susitikimas – Lietuvos rekordo siekimas

 

Susirinko įvairaus amžiaus ir įvairių veiklų žmonės. Dalyviai buvo skatinami kalbėtis, išsakyti savo mintis ir idėjas. Seminaro metu virė diskusijos, drauge buvo sudarinėjami idėjų realizavimo planai, kuriami „pilotiniai“ projektai. Po pirmų susitikimo minučių galėjai suprasti, jog šis vakaras tikrai bus ypatingas. Mokymų metu itin palankiai sutikta vieno iš susitikimo dalyvių Andriaus iniciatyva. „Andrius turi vyresnio amžiaus kaimynę, kuri jau keletą metų yra sukaupusi įspūdingą dramblių kolekciją. Ir ji labai norėtų siekti Lietuvos rekordo, o tam reikia suorganizuoti viešą dramblių statulėlių ekspoziciją,“ – susitikimo dalyvė Dovilė Žiaukienė. Nemažas skaičius dalyvių nusprendė ne tik prisidėti prie šios idėjos realizavimo plano, bet ir patys pasisiūlė padėti ją įgyvendinti. „Buvo gražu žiūrėti kaip nepažįstamus žmones vienija bendra idėja. Vieni siūlėsi papildyti kolekciją savo kadaise kolekcionuotais drambliais, kiti dalinosi galerijų kontaktais, treti siūlė idėjas kaip organizuoti ir kviesti į parodą.“

 

Susitikimo vinis – Idėjų lenta

 

Vakaro pabaigoje dalyviai galėjo palikti savo idėją Idėjų lentoje, priklijuodami lapelį su savo idėja ir kontaktais bei nurodę kokios pagalbos ar žmogaus ieško. Idėjų lentą rasite VERO CAFE (Vilniaus g. 23, Kaune), kur galite pasidalinti savo idėja ar prisijungti prie iniciatyvos. Šiuo metu kviečiama prisijungti prie internetinių projektų, stovyklos vaikams organizavimo, ieškoma savanorių koučingo konferencijai ar sąmoningo gyvenimo šalininkų. Organizatoriai džiaugiasi, jog kasdien idėjų vis daugėja.

 

Įkvėpti idėjų gali kiekvienas

 

„Projekto metu, iki rudens planuojami penki susitikimai. Kviečiu prisijungti, dalyvauti, dalintis ir judėti pirmyn realizuojant savo iškeltus sumanymus. Juk nieko nėra neįmanomo!“ – ragina M. Valentaitė.

 

Idėjų generavimo ir dalinimosi vakarai vyksta senamiestyje kas antrą mėnesio antradienį (balandžio 8 d., balandžio 22 d., gegužės 6 d., gegužės 20 d.) 18 val. VERO CAFE (Vilniaus g. 23). Daugiau informacijos ir registracija.

 

 

 

20140325_181754 unnamed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JCI Kaunas nuotraukos. Akimirkos iš susitikimo.