JCI  kviečia dalyvauti dešimtuose mokymuose

Birželio 16 dieną (ketvirtadienį) kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Kaip pasirinkti veiklą svarbią ne man vienam?”. Mokymai skirti geriau pažinti save ir aplinkinius  bei įgyti praktinių žinių, kaip ugdyti  šiandien vis svarbesnius sėkmingai karjerai įgūdžius, kaip verslumas, inovatyvumas, savimotyvacija, kūrybiškumas. Kaip iš gausybės idėjų organizacijoje išsirinkti labiausiai vertą įgyvendinti? Kaip suprasti, kad tavo idėja yra svarbi ir kitiems? Kaip padėti asmeninės tvarios veiklos pamatus?

Programa:

14:45 – 15:00 – Registracija. Klausimai – atsakymai

15:00 – 16:00  – I modulis. Kaip išlikti motyvuotam iššūkių metu? Mažvydas Puidokas

16:00 – 16:10 – Pertraukėlė

16:10 – 17:10  – II modulis. Sėkmingos veiklos formulė. Pagrindiniai principai. Tautvydas Milaknis

17:10 – 17:20 – Pertraukėlė

17:20 – 18:40  – III modulis.  Kaip ugdyti kūrybiškumą? Dr. Gediminas Beresnevičius

18:40 – 19:00 – Aptarimas ir refleksija. 

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

KADA? 2022 m. birželio mėn. 16d. 14:45 – 19.00 val.

KUR? Online

KAIP? Norintys dalyvauti projekte, prašome užpildyti trumpą registracijos formą:  https://forms.gle/jXHmN26wiWc7RjhB7

🆓 Kviečiame dalyvauti

Lektoriai:

Mažvydas Puidokas

Mažvydas Puidokas  –  inžinierius, verslininkas, UAB Detama statyba direktorius, verslaujantis jau daugiau nei 15 m. Aktyvus savanoris, mentorius ir motyvatorius aktyviai padedantis jaunimui pasirinkti karjeros kryptį,  vienas iš Junior Achievement verslumo fasilitatorių. JCI Lietuva 2022 m. prezidentas.

Mažvydas nuolat atstovauja Lietuvą užsienyje, daug keliauja po pasaulį ir yra aplankęs daugumą valstybių bei įkopęs į Kilimandžarą. Mažvydas pasidalins asmenine patirtimi, kaip susidoroti su iškilusiais iššūkiais, kaip rasti motyvacijos pradėti iš naujo, kap surasti  išeitį ir priimti tvarius sprendimus stresinėje situacijoje.

Tautvydas Milaknis

Tautvydas Milaknis  – vienas perspektyviausių jaunųjų verslininkų, verslauti pradėjęs jau 16 m.,  kilęs iš Šiaulių, nuo 2015 m. vadovauja inovatyviam verslui – kompiuterių nuomos įmonei Fiberta.com. Aktyviai palaiko verslumą skatinančias iniciatyvas,  yra BNI narys.  Interaktyvių mokymų metu pasidalins savo verslo sėkmės formule, kaip  ugdyti verslumą, mąstyti nestandartiškai bei kitomis praktinėmis įžvalgomis, kaip tapti sėkmingu.

Gediminas Beresnevičius

Gediminas Beresnevičius – vienas pirmųjų kūrybiškumo ugdymo technikų praktikų Lietuvoje,  vienas iš fantastikos mėgėjų judėjimo Lietuvoje pradininkų, fantastų konventų, kūrybinių stovyklų, konkursų organizatorius, mėgėjiškų leidinių redaktorius ir leidėjas, lietuvių fantastinių kūrinių rinkinių sudarytojas, socialinių mokslų daktaras bei mokslinių darbų autorius.

Yra parašęs dvi kūrybiškumo ugdymui skirtas knygas – „Kūrybiškumo ugdymas kaip žaidimas“ (Šviesa, 2018) ir „Sukurk kroodilą“ (Tyto alba, 2019) bei saviugdai skirtą knygą „Vaizduotės receptai“ (2021).

Knygos „SUKURK KROODILĄ“ idėjomis gali vadovautis visi žmonės nuo 8-ių iki 80-ties, norintys į savo aplinką ir save pažiūrėti naujomis akimis. Jaučiantys, kad jų viduje slypi lobiai, tik nemokantys jų parodyti. Ir tie, kurie mano, kad niekas jų viduje neslypi…

,,Kūrybiškumą lavinti galima bet kur ir bet kada: einant į darbą ar mokyklą, gulint prie jūros, skaitant knygą, būrelyje, klausantis muzikos, draugų ar draugių vakarėlyje. Čia yra uždavinių, kuriuos sprendžiant, reikės prisiminti, jog turi galvą. Pratimai – nesudėtingi (dauguma), sąmojingi (kai kurie) ir keičiantys gyvenimą.”