JCI  kviečia jaunuosius lyderius į devintuosius mokymus

Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes NVO sektoriuje, suvienyti komandas bendram tikslui pasiekti.

Gegužės 26 dieną kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Narystės valdymas”. Mokymai skirti įgyti praktinių įgūdžių, kaip formuoti ir valdyti, motyvuoti ir įkvėpti darbo grupes NVO sektoriuje, suvienyti komandas bendram tikslui pasiekti. Aiškinsimės,  kaip užtikrinti narių ir savanorių asmeninės informacijos ir duomenų saugumą.

Programa:

14:45 – 15:00 – Registracija. Klausimai – atsakymai

15:00 – 16:00  – I modulis.  Narių atranka,  komandos formavimas,  valdymas ir rizikos.

Interaktyvi veikla. Inga Navickienė.

16:00 – 16:10 – Pertraukėlė

16:10 – 17:10  – II modulis. Narių duomenų valdymas ir apsauga. BDAR reikalavimų taikymo praktika NVO sektoriuje. Rytis Jokubauskas

17:10 – 17:20 – Pertraukėlė

17:20 – 18:40  – III modulis.  Kaip įkvėpti savanoriauti ir sukurti tvarius pokyčius? Kęstutis Kaupas.  Interaktyvi diskusija

18:40 – 19:00 – Aptarimas ir refleksija.

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

KADA? 2022 m. gegužės mėn. 26d. 14:45 – 19.00 val.

KUR? Online

KAIP? Norintys dalyvauti projekte, prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/R9C3ozCFnVTumS8o8

🆓 Kviečiame dalyvauti

Lektoriai:

Inga Navickienė

Inga Navickienė – personalo valdymo ir atrankos  ekspertė, LNOBT generalinio direktoriaus pavaduotoja, Žmogiškųjų išteklių ir bendrųjų reikalų departamento vadovė, formuojanti ir koordinuojanti  nuolat besikeičiančias, tarptautines, kartais  net iki kelių šimtų  komandos narių siekiančas darbo grupes,   aktyvi savanorė, padedanti NVO sektoriui  pasirengti savo žmogiškųjų išteklių valdymo strategijas,   JCI senatorė.

Interaktyvių mokymų metu aptarsime, kas nulemia, kad komanda bus veiksminga ir pasieks išsikeltus tikslus, kaip ją suformuoti, išlaikyti, kaip išsirinkti ir pritraukti reikiamus narius ir savanorius, kokios rizikos kyla ir kaip jas suvaldyti, kaip paskirstyti atsakomybes  ir darbus, kaip atsirinkti, kuris iš komandos narių yra tinkamiausias būti lyderiu ir kokia yra lyderio atsakomybė, kokius žingsnius reikia praeiti, kad tapti tikra komanda. Inga pasidalins savo ilgamete darbo su žmonėmis verslo ir NVO sektoriuose patirtimi,  praktiškai pamokys  kaip pasirengti veiksmingą narystės strategiją organizacijoje.

Rytis Jokubauskas

Rytis Jokubauskas – advokatas, NVO teisės ekspertas,  NVO teisės instituto direktorius, NVO teisės ekspertų tarybos prie Europos Tarybos narys, aktyviai prisidėjęs prie Savanoriškos veiklos įstatymo, NVO plėtros įstatymo ir kt. parengimo, Nacionalinės NVO tarybos narys, tarptautinis teisės lektorius ir konsultantas, konsultuojantis įvairiomis nepelno teisės temomis, įskaitant ir asmens duomenų apsaugos reikalavimų taikymu nevyriausybinėms organizacijoms.

NVO teisės institutas – ekspertinio bei konsultacinio pobūdžio nepriklausoma, nepolitinė, nevyriausybinė organizacija, kuri veikia ne pelno teisės srityje.

Mokymų metu aptarsime  asmeninės informacijos ir duomenų saugos klausimus  NVO sektoriuje, BDAR reikalavimus ir jų taikymo galimybes, apžvelgsime NVO veiklą reguliuojančius teisės aktus ir jų taikymo subtilybes praktikoje.  Įgytas žinias  mokysimės pritaikyti savo veikloje: įsivertinsime, kaip laikomės  NVO veiklos ir finansinę atskaitomybę reguliuojančių teisės aktų reikalavimų, aptarsime kokios pasitaiko  dažniausios klaidos, kokios yra priemonės ir būdai jų išvengti bei kaip jas reiktų išspręsti; bandysime suformuoti savo organizacijos gerąją BDAR reikalavimų taikymo praktiką.

Kęstutis Kaupas

Kęstutis Kaupas – festivalio „Debesų pieva“ organizatorius, muzikantas, kompozitorius, socialinių projektų autorius, keliautojas, motyvatorius, aktyvus savanoris bei pilietinių ir socialinių iniciatyvų koordinatorius. Debesų Pieva – festivalis-stovykla įkvepiančios gamtos apsuptyje. Tai šeštus metus organizuojama 5 dienų saugi erdvė, kurioje švenčiamas kiekvieno žmogaus unikalumas, dalinamasi patyrimais ir kiekvienas įkvepia kitą siekti savo svajonių. Festivalyje vyksta įvairios praktikos ir užsiėmimai: joga, kūno ir judesio praktikos, garso kelionės, balso praktikos, įkvepiančių žmonių autentiški pasidalijimai, amatai, masažai, pirtis, muzika/džeminimas ir kita. Festivalis remia mokyklą VARNŲ SALA ir jos veiklą.

Kęstutis yra žmogus, pats atsikratęs priklausomybių, jau keletą metų padeda nuteistiesiems ir visuomenės atskirtiesiems bei socialiai pažeidžiamiems, dalijasi savo patirtimi su visuomene ir saviugdos knygomis, suteikdamas vilties ir galimybių keistis kitiems.

Lektorius  pasidalins patirtimi ir įžvalgomis kaip įkvėpti savanoriauti  kitus ir sukurti tvarius pokyčius.

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.