JCI  kviečia jaunuosius lyderius į septintuosius mokymus

Vasario 24 dieną mes laukiame Jūsų interaktyviuose mokymuose „Socialiai atsakingi projektai“,  kurie vyks nuotoliu nuo 15.00 iki 19.00 val. Mokymai skirti projekto planavimo ir vykdymo įgūdžiams pagerinti.

Programa:

14:45 – 15:00 – Registracija. Klausimai atsakymai

15:00 – 16:10  – I modulis. Socialiai atsakingų projektų planavimas. Interaktyvi veikla. Jūratė Mažeikytė

16:10 – 16:20 – Pertraukėlė

16:20 – 17:30  – II modulis. Socialiai atsakingų projektų vykdymas. Interaktyvi veikla. Modestas Bastys

17:30 – 17:40 – Pertraukėlė

17:40 – 18:20  – III modulis. Socialinė atsakomybė ir jos svarba skirtingoms sritims. Lina Šleinotaitė – Kalėdė. Interaktyvi veikla

18:20 – 19:00  – IV modulis. Interaktyvi diskusija. Klausimai. Atsakymai

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

 KADA? 2022m. vasario mėn. 24 d. 14.45 – 19.00 val.

KUR? Nuotoliu.

KAIP? Norintys dalyvauti projekte, prašome užpildyti trumpą registracijos formą:  https://forms.gle/QdWcQAgjx7nTycLn7

Lektoriai:

Jūratė Mažeikytė

Jūratė Mažeikytė – projektų koordinatorė, projektų valdymo ir koordinavimo srityje dirbanti virš 11 m., verslo konsultantė, visuomenininkė, gidė. Rengia projektines paraiškas, administruoja ir koordinuoja įvairius projektus aplinkosaugos, švietimo, visuomenės sveikatos gerinimo, inovacijų, žemės ūkio, kultūros projektų srityse verslo bei NVO sektoriuose. Ilgametė JCI narė, kuriai savanorystė – neatsiejama dalis gyvenimo būdo. Jūratė mokymuose kalbės apie socialiai atsakingų projektų planavimą.

Modestas Bastys

Modestas Bastys –  Senjoro programos paslaugų plėtros vadovas. Daugiau nei 10 m. aktyviai veikia NVO ir socialinio verslo srityje. Ieškodamas prasmingesnės ir pozityvią įtaką kuriančios veiklos, Modestas, kartu su bendraminčiais, dar 2011 metais įkūrė pirmąją socialinę maisto parduotuvę Lietuvoje. Vėliau prisidėjo prie „Maisto banko” komandos ir ilgą laiką vadovavo šio didžiausio Lietuvoje Labdaros ir paramos fondo Vilniaus padaliniui. Šiuo metu Modestas atsakingas už VŠĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas” Senjoro programos paslaugų plėtrą. Mokymų  metu Modestas pasidalins praktiniais patarimais kaip sėkmingai vykdyti socialiai atsakingus projektus ir tvariai kurti pozityvų pokytį ne tik projekto tikslinėms grupėms, bet ir visiems su projekto veiklomis susijusiems žmonėms.

Lina Šleinotaitė – Kalėdė

Lina Šleinotaitė – Kalėdė – nuosekliai kuria ilgalaikę partnerystę aplinkosaugos srityje, vienydama tvarios veiklos lyderius ir ekspertus versle, savivaldybėse, bendruomenėse, žiniasklaidoje, švietimo įstaigose ir valstybinėse institucijose Lietuvoje, Europoje ir Azijoje. Ji konsultuoja tinklaveikos principu ir buria komandas tarp įvairių sričių ekspertų tam, kad klientų poreikiai būtų patenkinti kuo efektyviau ir tvariau. Lina pasidalins žiniomis ir praktiniais patarimais kaip ugdyti   socialinę atsakomybę ir jos svarbą skirtingoms sritims.

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.