JCI kviečia jaunuosius lyderius į trečiąją mentorystės sesiją

Kovo 19 kviečiame į mentorystės sesiją ,,Aktyvus pilietiškumas socialiniuose tinkluose”, kurie vyks nuotoliu nuo 09:45 iki 17:00 val. Mentorystės sesija skirta  praktiniams įgūdžiams lavinti.  Mokysimės perprasti ir pritaikyti veiksmingiausias paieškos ir  turinio kūrimo praktikas bei tinkamai reprezentuoti savo organizaciją bei  įgyvendinamas pilietines iniciatyvas  socialiniuose tinkluose (YouTube, Facebook).

Programa:

09:45 – 10:00 – Registracija. Klausimai.

10:00 – 12:00 – I modulis. Efektyvus skaitmeninis marketingas. Joana Šiaulienė

12:00 – 13:00 – Pertrauka

13:00 – 14:30 – II modulis. Komunikacija socialiniame tinkle Facebook. Aušra Tamošauskaitė

14:30 – 14:45 – Pertrauka

14:45 – 16:40 – III modulis.YouTube mitai ir realybė. Rokas Leonavičius.

16: 40 – 17:00 – Diskusija

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

KADA? 2022m. kovo mėn. 19d. 09:45 – 17.00 val.

KUR? Online

KAIP? Norintys dalyvauti sesijoje, prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/Uq6SstMuPSdPKjVb9

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Lektoriai:

Rokas Leonavičius

Rokas Leonavičius -profesionalus YouTuberis, turintis  daugiau kaip 195k sekėjų. Jo sukurti video susilaukia daugiau kaip 39 milijonų peržiūrų. 

Užsiėmimo metu nagrinėsime pačius populiariausius mitus apie tai, kas veikia ir neveikia kuriant  savo YouTube kanalą. Atliksime praktines užduotis, padėsiančias perprasti ir pritaikyti veiksmingiausias YouTube turinio kūrimo praktikas bei tinkamai reprezentuoti savo organizaciją.

Joana Šiaulienė

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „Asteri“ (www.asteri.lt) įkūrėja, SEO, komercijos ir reklamos socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram ekspertė Joana Šiaulienė pasidalins praktine  efektyvaus skaitmeninio marketingo patirtimi. Nagrinėsime raktažodžių svarbą rašytinėje komunikacijoje, aptarsime, kaip efektyviai pasiekti ir perteikti mintis auditorijai suprantama kalba,  ir kaip juos praktiškai panaudoti.

Aušra Tamošauskaitė

Komunikacijos ekspertė  Aušra Tamošauskaitė mokins kaip susikurti veiksmingą  Facebook turinio planą. Aušra Tamošauskaitė turi daugiau kaip  5 metų patirtį dirbant su Facebook ir Instagram komunikacija bei reklama. Ji  kuria komunikacijos planus ir strategijas  verslui, nuolat  ieško efektyviausių būdų padidinti pardavimus, žinomumą, kuria tikslinį įvaizdį.  Mentorystės sesijos metu mentorė pasidalins geriausiais planavimo patarimais, padės susikurti savo  aktyvios pilietinės veiklos pristatymo modelį socialiniuose tinkluose.

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.