JCI Lietuva 30-mečio Nacionalinis kongresas

Šiais metais, JCI Lietuva švenčia savo 30-ąjį jubiliejų. Esame viena iš pirmųjų tarptautinių organizacijų Lietuvoje, pradėjusių veiklą kaip tik tuo metu, kai Lietuva žengė pirmuosius žingsnius į laisvę. Su laisvės dainomis JCI atvėrė duris į tarptautinius renginius Vakarų pasaulyje bei už Atlanto ribų: konferencijas, akademijas, mokymus, apsilankymus kultūrinio pažinimo tikslais.

Nacionalinis kongresas – svarbiausias metų renginys, kuriame susitinka visų JCI Lietuvos vietinių organizacijų (įvairių miestų) nariai, o renginio kulminacija: naujai išrinkto JCI Lietuva prezidento (-ės) inauguracija. Šiais metais dieninė programa – kultūrinė, kurios metu geriau pažinsime Lietuvos sostinę Vilnių bei jame gyvenančias JCI istorijas, o paskutinę kongreso dieną kartu pasodinsime ąžuolą, Ozo parke. Tai bus simbolinė padėka JCI įkūrėjams, nariams, prisidėjusiems prie geresnės Lietuvos kūrimo: projektais, lyderyste, pokyčiais visuomenėje ir dar daugiau. Kviečiame svečius kartu pažymėti šią reikšmingą sukaktį bei įprasminti šio kongreso šūkį „Švęskime praeitį ir įkvėpkime ateitį!”.

Daugiau informacijos galite rasti čia: https://jci.lt/jci-30-mecio-azuolo-sodinimas-2020-10-18-13-00/

Registracija ir kontaktai: https://bit.ly/3jHgMBF

Jeigu turite klausimų, galite kreiptis į Jūratę Jurginytę, JCI Sostinės vykdančiąją prezidentę, Nacionalinio kongreso direktorę: