JCI Lietuva narių laukia aktyvi liepa

JCI Lietuva nacionalinės valdybos informacija

 

Šiais metais liepos mėnuo nusimato, kaip niekada aktyvus metas. JCI Lietuva atstovai dalyvaus įvairiuose renginiuose, kur skleis informaciją apie JCI veiklą, vertybes, galimybes realizuoti savo potencialą mūsų organizacijoje.

 

JCI atstovai dalyvaus Pasaulio Lietuvių Ekonomikos forume (www.wlef.lt) ir Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime (www.pljs2014.lt)

 

Liepos 7 d. vyksta didžiausias jau šeštasis Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas šiemet organizuojamas Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje. Sutraukiantis aktyvius ir pilietiškus lietuvius iš viso pasaulio, šį kartą renginys kvies diskutuoti verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos klausimais.

 

Pagrindinė renginio žinutė – „Mintys. Žodžiai. Darbai“ – atspindi forumo siekį ne tik dalintis idėjomis Lietuvos pažangai ir perspektyvoms, bet ir pateikti konkrečių rekomendacijų jų įgyvendinimui. Todėl kartu su savo sričių ekspertų pranešimais renginio metu veiks ir interaktyvios darbo grupės, kuriose bus išgryninamos opiausios verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos problemos ir ieškoma joms efektyvių sprendimų.

 

O JCI atstovai pasitiks Liepos 10-13 dienomis vyks į Visuomenės harmonizavimo parke, kur vyks Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Mūsų organizacija dalyvaus LIJOT organizuojamame NVO labirinte, kuriame turėsime galimybę pristatyti savo veiklą ir padidinti JCI vardo žinomumą lietuvių tarpe tiek namuose, tiek ir užsienyje. Planuojame turėti prisistatymo stendą  ir vesti trumpus mokymus, kad Labirinto lankytojai susipažintų su mūsų veikla artimiau.

 

Liepos 26-27d.  mūsų atstovai dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos bendrame savaitgalio suvažiavime – patirčių dalybų susitikime.

 

Primename ir artėjančius nacionalinius JCI renginius (detalesnė informacija jci.cc ir nacionaliniuose tinklapiuose):

 

Lithuania: Rugsėjo 5-7 d.
Latvija: Rugsėjo 12-14 d.
Estija: Rugsėjo 19-21 d.
Islandija: Rugsėjo 26-28 d.
Danija: Spalio 3-5 d.
Suomija: Spalio 10-12 d.
Norvegija: Spalio 24-26 d.