Sėkmingų derybų paslaptys – praktiniai mokymai su D. Pietariu.

09.11 d. 11:00 - 17:00 val. Kaunas

Derybos – neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Kasdieną tenka įvairiais klausimais derėtis tiek namuose, tiek darbe su kolegomis, partneriais, klientais ar vadovais, tiek su kitų įstaigų darbuotojais, norint gauti palankesnes sąlygas asmeniniais tikslais.

Efektyvios derybos retam asmeniui natūralus, dažnam ilgų praktikų išvystytas įgūdis. Tad norint derybas palenkti sau tinkama linkme, būtina žinoti daugiau už savo oponentą!

Šių derybų meno mokymų metu ne tik pristatysime esminius derybų principus, įvairias strategijas, nagrinėsime sudėtingų vidinių derybų klausimus, kuomet kelios šalys turi skirtingus ir sunkiai suderinamus interesus, atsakysime į Jums rūpimus klausimus, bei pažadame daug praktinių derybinių užduočių!

Klausimai, į kuriuos galite gauti atsakymus šių mokymų metu:
– Kaip efektyviai spręsti konfliktines situacijas su kolegomis ar partneriais?
– Kokį elgesį geriausia taikyti konkrečiose derybų situacijose?
– Kas atveda derybas į aklavietes ir kaip to išvengti?
– Kaip suderinti skirtingus interesus?

Mokymus ves derybų ekspertas – Darius Pietaris.

Darius Pietaris, vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, bene labiausiai patyręs asmeninio tobulėjimo, pardavimo ir derybų srities konsultantas Lietuvoje, savo patirtimi bei kompetencija padėjęs tūkstančiams vadovų bei organizacijų pasiekti geresnių veiklos rezultatų.

Darius yra vienas iš Derybininkų akademijos įkūrėjų ir lektorių, jis yra sertifikuotas dirbti su JAV Inscape Publishing kompanijos mokymo metodikomis Lietuvoje, baigęs BICG (Baltic Institute of Corporate Governance) profesionalaus valdybos nario programą.

D. Pietaris taip pat yra mokomųjų įrašų ir knygų autorius: ,,Tavo sėkmės medžioklė”, ,,F – 1 : sėkmingo pardavėjo kodas”, ,,Derybų tango 1”, ,,Derybų tango 2″, ,,Sėkmingas pardavimas”.

Mokymų laikas: rugsėjo 11 d. 11:00 – 17:00 val. (+ 2 kavos pertraukos ir 1 pietų pertrauka)
Mokymų vieta: V. Putvinskio g. 23, Kaunas 44212, VDU daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras, (Auditorija bus patikslinta)

Mokymų kaina:

  • JCI nariams: 20 EUR
  • Sveičiams, draugams: 50 EUR
  • Kavos pertraukėlės į kainą įskaičiuotos, pietūs – neįskaičiuoti.
  • Surinkta mokymų suma skiriama kitų socialinių ar verslumo skatinimo projektų organizavimui.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija ČIA.
Dalyvavimas patvirtinamas sulaukus dalyvio mokesčio pavedimo!

Turite klausimų? Susisiekite: , +37062913083

Renginio organizatorius: JCI Kaunas – tarptautinė nevyriausybinė organizacija, suteikianti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.

Renginio partneris: INWIN Derybininkų akademija – derybinių kompetencijų centras puoselėjantis susitarimo kultūrą, tyrinėjantis ir vedantis derybų mokslą į priekį.
Norite tapti patyrusiu derybininku? Kviečiame susisiekti: inwin.lt ar sekti naujienas Facebook puslapyje.

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*