JCI Lietuva Prezidentų diena – bene svarbiausias JCI organizacijos metų renginys

Gabrielė Vilutytė JCI Kaunas vykdančioji viceprezidentė

 

Paskutinį sausio savaitgalį, sausio 25 d., JCI Kaunas visus organizacijos narius, kandidatus ir draugus pakvietė į JCI Lietuva Prezidentų dieną 2014.

 

Atsakymai iš profesionalų lūpų mokymuose rinkodaros tema

 

JCI Kaunas organizuojamame Prezidentų dienos renginyje rinkodaros tema „Marketingas: kelia į sėkmę” kalbėjo tikri savo srities profesionalai. Mokymų dalyviai galėjo rinktis dviejų srautų mokymus.

 

„Jei šeštadienį drybsojote lovoje, tikrai nesužinojote apie socialinių tinklų svarbą, verslo etiketą bei vartotojų psichologiją virtualioje erdvėje”, – sako viena iš organizatorių JCI Kaunas narė Aida Jurevičiūtė. „Lektoriai ne tik nuoširdžiai pasidalino savo patirtimi, bet ir atsakė į mums rūpimus klausimus.”

 

Socialinis marketingas ir tiltų tiesimas

 

Pirmajame sraute patirtimi dalinosi UAB „Socialus Marketingas” direktorius ir Vilniaus universiteto dėstytojas Arijus Žakas, ilgai kaupęs patirtį kaip žurnalistas, vyr. redaktorius, marketingo vadovas. Intriguojanti lektoriaus tema „Socialiniai tinklai: Vakar. Šiandien. Rytoj.” subūrė besidominčius naujausiais rinkodaros būdais socialiniame tinkle.

 

Į antrąją paskaitą kvietė verslo konsultantė ir lektorė Giedrė Urmulevičiūtė. Paskaitoje „Verslo etiketo taisyklės” G. Urmulevičiūtė dalinosi įžvalgomis ir pastebėjimais kaip reikėtų tiesti tiltus į ilgalaikį bendravimą su klientu. Anot lektorės, dažniausiai užuot statę tiltus, mes pastatote tvoras, o tai yra esminė klaida bendraujant su klientu.

 

„Gaila, kad buvo labai mažai laiko perteikti visą pranešėjos patirtį. Žavėjausi charizmatiška lektorės asmenybe, kaip bendravimo ypatumus ji sugebėjo perteikti emocijomis ir gyvais gyvenimiškais pavyzdžiais. Džiaugiuosi sulaukusi atsakymų”, – dalinosi įspūdžiais Aušra Paulavičienė.

 

Problemas privalu paversti privalumais

 

Antrajame mokymų sraute šeimininkavo interneto marketingo laboratorijos įkūrėjas ir idėjinis vadas Žydrūno Sadauskas. Lektorius kalbėjo šiandien bene svarbiausia tema rinkodaros srityje – pozicionavimą. Ž. Sadauskas dalinosi daugiau nei septynerius metus kaupta patirtimi kaip vartotojų problemas paversti privalumais. Ne ką mažiau svarbi – internetinės prekybos sritis, kur pardavimai šiuo kanalu auga žaibiškai. Apie tai kalbėta ir diskutuota antroje lektoriaus paskaitoje „Vartotojų psichologija internete. Kaip parduoti nepardavinėjant”.

 

„Mokymai buvo verti dėmesio. Sužinojau naujų dalykų bei papildžiau turimą žinių bagažą. Žydrūno visada įdomu klausytis, tad laikas prabėgo labai greitai. Rekomenduoju!” – sako JCI Kaunas narys Manvydas Saulevičius.

 

Generalinėje asamblėjoje – svarbūs sprendimai organizacijos augimui

 

Generalinės asamblėjos metu skyrių prezidentai pristatė veiklos planus 2014 metams, bendru sutarimu prezidentai pasirašė JCI skyrių bendradarbiavimo sutarimą, buvo patvirtinta veiklos efektyvumo programa 2014 metams, organizacijos nariai buvo supažindinti su Revizijos instituto kūrimu, pristatytas organizacijos puslapio atnaujinimo projektas. Prezidentų susibūrimo metu buvo nuspręsta kitų metų Nacionalinę konferenciją organizuoti 2014 m. rugsėjo 5-7 dienomis Šiauliuose. Po Generalinės asamblėjos ir mokymų renginį tradiciškai vainikavo GALA vakaras.

 

Iškilminga inauguracija GALA vakare

 

Šių metų Prezidentų vakaras skendo gėlėse. Gėlėmis pasipuošę JCI organizacijos nariai rinkosi viešbutyje „Sandija”. GALA vakaro metu inauguruoti naujieji organizacijos prezidentai: JCI Lietuva prezidentė Loreta Pivoriūnaitė, JCI Sostinė prezidentas Aurimas Viršulis, JCI Vilnius prezidentė Jurgita Jarmalavičiūtė, JCI Kaunas prezidentė Marija Vorobjovaitė, JCI Šiauliai prezidentas Saulius Paulauskas, JCI Panevėžys prezidentas Eimutis Tautkus, JCI Klaipėda prezidentas Mindaugas Urbonas, JCI Mažeikiai prezidentas Gintaras Ziauga, JCI Alytus prezidentas Algis Pauliukonis. Naujiesiems skyrių vadovams linkėta gerų metų, neįkainojamos patirties ir neišdildomų įspūdžių.

 

JCI Lietuva Prezidentė Loreta Pivoriūnaitė naujiesiems skyrių Prezidentams ir savo komandai (JCI Lietuva Nacionalinei valdybai) – Virginijai Pilipavičiūtei, Redai Daugelavičiūtei, Ievai Šiaudinytei, Editai Smindriūnaitei, Lukui Abelkiui, Evaldui Stonkui ir Žanui Gongapševui linkėjo dirbti vieningai ir nenustoti bendradarbiauti.

 

Vakaro metu netrūko malonių staigmenų – buvo ištarta ir naujų narių priesaika. „Šita JCI Prezidentų diena tikrai liks mano atminty! Aš tądien pasisėmiau motyvacijos ir idėjų iš įkvepiančių asmenų”, – sako GALA vakaro metu į narius inauguruota Simona Bočkutė. JCI Sostinės gretas papildžiusi mergina nuo šiol bus atsakinga už žmogiškųjų išteklių valdymą organizacijoje.

 

Padėkos, partnerystė ir bendradarbiavimas

 

„Pirmiausiai norėčiau padėkoti vakaro vedėjams – Monikai Valentaitei ir Linui Staršelskiui, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo. GALA vakarėlis man buvo vienas iš pirmųjų tokio dydžio renginių ir tai buvo be galo naudinga patirtis: dirbti su komanda, kuruoti vakarėlį, improvizuoti, įgyvendinti smagias idėjas vakaro programoje. Įgavau naujų scenarijaus kūrimo, laiko planavimo įgūdžių. Mano nuomone, vakarėlis buvo vykęs, žinoma, neapsiejom be menkų nesklandumų, tačiau tikiuosi, jog visiems patiko ir visi galėjo mėgautis jaukiu vakaru, džiazo muzika, lindy hopo šokėjais ir šauniais 2014 metų Prezidentais”, – džiaugėsi GALA vakaro planuotoja Gintarė Kriuogaitė.

 

Pagrindinis renginio organizatorius, JCI Kaunas 2013 m. prezidentas Patrikas Pilybas džiaugiasi pavykusiu renginiu. „Organizuoti šį renginį buvo tikrai didelė atsakomybė ir išbandymas. Ir turiu pasakyti, ne ką mažesnė patirtis. Drauge su komanda įveikėme kalnus. Džiaugiuosi savimi ir visais, prisidėjusios prie Prezidentų dienos idėjų įgyvendinimo. Dar kartą sakau ačiū, Jums!”

 

 

JCI Kaunas dėkoja:
Už suteiktą galimybę tobulėti dėkojame lektoriams Giedrei Urmulevičiūtei, Arijui Žakui ir Žydrūnui Sadauskui, kurie dalinosi sukaupta patirtimi. Norime padėkoti auksinio balso savininkei Aistei Tomkevičiūtei, nuostabia muzika užpildžiusią visą salę ir mūsų širdis. Ačiū tariame reklaminių klipų, trumpametražių ir pilnametražių filmų kūrimu bei filmavimu užsiimančiai šauniai „Cousins company” kompanijai, sukūrusiai JCI klipuką. Dėkojame fotografei Ritai Lukoševičiūtei už šiltų akimirkų įamžinimą (Rita Lu Fotografija). Norime padėkoti lindy hopo šokėjams Pauliui Pastraukai, Vilmantui Balynui, Martynai Beinarytei ir Miglei Česiūnaitei už uždegančius pasirodymus.

Renginio akimirkas galite pamatyti čia.

 

JCI_Kaunas_Prezidentu_diena_2014

 Renginio dalyviai. Ritos Lukoševičiūtės fotografija. 2014-01-25