Lietuvoje lankysis JCI viceprezidentas – Styvenas Vilsonas

Evaldas Stonkus, JCI Lietuva viceprezidentas komunikacijai

 

Vasario 22 dieną (rytoj), Klaipėdoje vyks JCI Lietuva Skyrių Akademija į kurią atvyksta Styvenas Vilsonas (Steven Wilson), JCI viceprezidentas Šiaurės šalių grupei: Islandijai, Danijai, Norvegijai, Suomijai, Estijai, Lietuvai ir Latvijai. Styvenas yra JCI narys nuo 2008 metų.Styvenas_Vilsonas

 

Styvenas Vilsonas yra škotas, JCI senatorius. 2013 metais buvo JCI Škotijos prezidentu. 2012 metais – JCI Škotijos viceprezidentas, 2011 metais JCI Aberdeen skyriaus prezidentas.

 

2007 m. baigė verslo administravimo magistro studijas. Šiuo metu dirba „Saltire Energy“ naftos kompanijoje ir yra atsakingas už programos „Saltire in the Community“ įgyvendinimą. Ši veikla turi daug panašumų į veiklą JCI organizacijoje, nes ja siekiama daryti teigiamus pokyčius bendruomenėje.

 

Šis entuziastingas ir turintis puikius pristatymo įgūdžius JCI pareigūnas, pirmą kartą besilankantis Lietuvoje, Klaipėdoje ves mokymus apie asmeninę lyderystę JCI, gyvenime ir darbe.

 

Vasario 24 d.(pirmadienį), S.Vilsonas dalyvaus JCI Lietuva ir Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) susitikime, kuris prasidės 10:00.

 

Tą pačią dieną Vilniuje, 11:15  planuojami pietūs su JCI nariais ir senatoriais.

 

Norintys kartu sudalyvauti susitikime su LAVA ir/ar papietauti, kviečiami registruotis iki vasario 23 dienos (sekmadienio) vakaro el.paštu:

.