JCI Lietuva renka iškilias Lietuvos verslo moteris Šiaurės šalių regione

Šiaurės šalių verslo forumo apžvalga pateikia verslininkų vertinimą versle. 2011 metais buvo pateikti iškiliausi verslo žinovai Suomijoje, 2012 metais – plačiau, visame Šiaurės šalių regione, 2014 metais buvo atrinkta 30 sėkmingų Lietuvos verslininkų, įkūrėjų iki 30 metų amžiaus, kurie pateko į Šiaurės šalių verslo forumo apžvalgą. Penki iš jų yra jauni lietuviai verslininkai. Šiemet siekiame įvertinti moterų verslumą, atrenkant 20 iškilių moterų versle Šiaurės Europos regione, tarp kurių Suomija, Švedija, Norvegija, Islandija, Danija, Estija, Latvija, Lietuva ir Rusija.

Atrankos kriterijai pretendentėms: kaip pasiekti rezultatai, jų  įtaka (paslaugos, produkcijos) versle ir visuomenėje,  idėjų originalumas, praktiškumas, atsakomybės prieš aplinką bei tarptautiškumas, ateities planai.

Komisijoje, kuri sudaryta iš visų šalių atstovų, atrankai vadovauja Šiaurės šalių verslo forumo (Nordic Business Forum) vadovas ir įkūrėjas Hans-Peter Siefen. Loreta Pivoriūnaitė, 2014 m. JCI Lietuva prezidentė, būdama viena iš komisijos narių, pateiks Lietuvos moterų verslininkių kandidatūras tarptautiniam pripažinimui.

Šiaurės šalių verslo forumas įsikūręs Suomijoje, minėta apžvalga siekiama atkreipti ir įvertinti  ne tik Skandinavijos, o ypač Baltijos regiono sėkmingas verslininkes, kurių pasiekimai bus pristatyti kasmetiniame verslo lyderių renginyje Suomijoje rugpjūčio mėnesį.

 

Kviečiami siūlyti Lietuvos moteris verslininkes, užpildant šią anketą, pateikiamą anglų kalba iki gegužės 4 dienos.

https://www.surveymonkey.com/s/JTYS889

 

Nuorodos:  www.nbforum.com

Spaudoje: http://en.delfi.lt/lithuania/economy/five-lithuanian-entrepreneurs-appear-on-nordics-business-report-for-30-under-30.d?id=65668630