JCI nuotoliniai mokymai aktyviam jaunimui „Misija ir vizija“

Balandžio 22 dieną kviečiame į nuotolinius interaktyvius  mokymus tema „Misija ir vizija“, kuriuos organizuoja JCI Sostinė bei JCI Šiauliai. Mokymai skirti jauniems ir veikliems žmonėms iš Šiaulių apskrities ir orientuoti į jaunimo organizacijų stiprinimą. Mokymų trukmė: 14:45 – 19:00 val. Nuoroda prisijungti bus atsiųsta visiems užsiregistravusiesiems į el. pašto dėžutes.Mokymai skirti  padėti įsivertinti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose, gauti patarimus iš profesionalių marketingo specialistų ir įgalinti aiškiai ir kryptingai suformuoti  savo veiklos viziją, misiją ir tikslus. 

Mokymai vyks pagal projektą „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“. Mokymai skirti Šiaulių krašto pilietinėms visuomeninėms organizacijoms (PVO), orientuotoms į jaunimo įtraukimą, lyderiškumo ugdymą ir aktyvumo skatinimą.

Šie mokymai yra antrieji iš  15   interaktyvių mokymų ciklo atrinktomis lyderystės ir įtraukties temomis. Projekte bnumatytos ir kitos veiklos:  5 mentorystės sesijos su atrinktomis Šiaulių krašto PVO, bei viską vainikuosianti lyderystės stiprinimo konferencija su 300 dalyvių, su lektoriais iš Lietuvos ir užsienio.

Projektas yra Aktyvių piliečio fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Mokymų lektoriai

Živilė Šimkienė – Živilė yra patyrusi  plataus profilio marketingo ekspertė. Prekės ženklai, ties kuriais buvo arba yra dirbama sėkmingai įvesti į rinką, dauguma jų gyvuoja ir šiandien. Per ilgametę praktiką ji turi sukaupusi puikias žinias apie prekės ženklų ir jų įvaizdžio identiteto vystymą, „Online” ir „Offline” marketingą, integruotos marketingo komunikacijos efektyvumą, ATL ir BTL reklamos kampanijų našumą. Lektorė yra ilgametė   skaitmeninio marketingo praktikė, verslo konsultantė  SEO ir “Google Ads” – taikymo srityse, interneto platformų komunikacijos procesų modeliavimo ekspertė, dažnai vedanti praktinius užsiėmimus bei seminarus Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams ir įmonių vadovams.

Povilas Petrauskas –  praktikuojantis ilgametis koučingo specialistas,  akredituotas ICF Lietuva (North European Coaching Association), vienas iš geidžiamiausių Lietuvoje interaktyvių mokymų, seminarų, praktinių užsiėmimų moderatorių. Povilas Petrauskas rengia profesionalius koučerius, konsultuoja verslą ir individualius asmenis, dirba su žinomais prekės ženklais kaip Rimi, Omnitel, Oberhaus ir kt. Asmeninis motyvatorius, koučingo praktikų kūrėjas ir tobulintojas, padedantis verslui surasti savo veiklos nišą ir išaugti, pritraukiant daugiau klientų, surasti savo veiklos kryptis.  Taiko praktikoje inovatyvias sužaidybinimo metodikas, yra   sertifikuotas Points of You koučingo žaidimo treneris.