Kviečiame prisijungti prie projekto „Spalvotas gyvenimas šeimoms“

Džiugu pranešti, kad 2005 m. pradėtas projektas „Spalvotas Gyvenimas“ įgauna vis daugiau spalvų! Iš atnaujintų viešųjų erdvių keliamės į socialiai jautrių šeimų namus, o tiksliau – vaikų kambarį, kurį paruošime mokslui, kokybiškam poilsiui ir žaidimams. Siekiame, kad mokyklinio amžiaus vaikai galėtų mokytis motyvuojančioje, šviesioje aplinkoje, pritaikytoje vaiko ar paauglio poreikiams. 

Tad jau nuo 2021 m. sausio mėn. JCI Sostinės komanda įgyvendina ilgalaikį socialinį projektą, tik kitu formatu – „Spalvotas gyvenimas šeimoms“. Įgyvendinimą planuojame pradėti gegužės mėnesį, o iki jo visa komanda aktyviai ruošia komunikaciją, ieško partnerių bei rėmėjų bei kviečia drąsiai  prisijungti jau dabar!

Entuziastingai kviečiame prisijungti bendraminčius savanorius ir rėmėjus  iš visų Lietuvos miestų tam, kad susitelkę galėtume padėti ne tik sostinėje bet ir regionuose nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir mamoms. Šeimų poreikiai labai realūs: estetinė ir ergonomiška vaikų erdvė, tinkami baldai mokymosi ir poilsio reikmėms, kompiuterinė įranga, knygos.  

Norinčius prisijungti ir įsilieti į projekto komandą, kviečiame rašyti jau dabar!

Susisiekime el. p.: .