JCI pasaulio kongresas 2017 Amsterdame!

JCI-congress-Amsterdam

 

 

JCI pasaulio kongresas 2017 arba WeDO 2030, organizuojamas bendradarbiaujant su Jungtinėmis tautomis, po kelių metų pertraukos vėl Europoje – kelių tūkstančių pasaulio jaunimo lyderių, profesionalų ir verslininkų susibūrimas vyks Amsterdame 2017 m. lapkričio 6-10 d.! Tarp pagrindinių pranešėjų bus tokie žmonės kaip verslo derybininkas Friedhelm Wachs, septintasis JT generalinis sekretorius Kofi Anan, vienas iš TinQwise savininkų Joost Uitdewilligen ir kt.

 

JCI Pasaulio kongreso 2017 programa sudaryta iš daugybės įdomių ir dėmesio vertų veiklų – tai verslo mugė (TradeShow), verslo vizitai į įmones, verslo forumai ir diskusijos, susitikimas su TOYP nugalėtojais, JCI ir JT generalinė asamblėja, įvairiapusė mokymų, laisvalaikio (ekskursijos, degustacijos, sporto turnyrai), kultūrinė ir vakarinė, vaikų programa bei auklių paslaugos.

 

Kaina ne JCI nariui iki 2017.06.30 23:59 val. (GMT+1) (vėliau kils):– 625 Eur.

 

Į dalyvio bilietą įskaičiuota:
– Laisva registracija į visus,
– Kongreso renginius ir veiklas,
– Kongreso logistika,
– Individuali mokymų programa,
– Penki pietų kuponai,
– Vakarinė programa.

 

* Atskiros ekskursijos ir verslo vizitai į įmones, organizuojami ne organizacinio Kongreso komiteto, bet JCI partnerių, gali būti apmokestinti papildomai. Nuvykimas ir nakvynės Amsterdame į Kongreso dalyvio bilieto kainą neįskaičiuoti.
** Dalyvavimas verslo mugėje (Tradeshow) su individualiu stendu apmokestinamas atskirai. Dėl dalyvavimo verslo mugėje bei JCI pasaulio kongreso 2017 rėmėjo statuso gavimo prašome kreiptis atskirai.

 

Šiuo metu JCI Lietuva vykdo JCI svečio programą, skirtą jauniesiems Lietuvos verslo lyderiams nuo 18 iki 40 m. Dėl dalyvavimo šioje programoje ir mažesnio JCI pasaulio kogreso Amsterdame dalyvio mokesčio prašome kreiptis į programos koordinatorę Jūratę Mažeikytę: arba +37067435185.
Visa informacija apie JCI pasaulio kongresą 2017: www.jciwc2017.com, apie JCI – www.jci.cc.