„Peace is Possible“

2016 metais „JCI Kaunas“ tapo tarptautinės JCI kampanijos „Peace is Possible“ dalimi. „Peace is Possible“ siekia kurti sąmoningumą visuomenėje ir mobilizuoti jaunus žmones imtis aktyvių veiksmų, kad pasaulyje įsivyrautų taika.

Tarptautinė vaikų gynimo diena yra birželio 1 dieną minima daugelyje pasaulio šalių. Vaikai yra mūsų ateitis. Laimingi vaikai kuria saugią, laimingą ir taikią ateitį. Šią dieną „JCI Kaunas“ remdamas naują unikalią pasaulinę apsikabinimo akciją „Taikos Glėbys” kvietė apsikabinti šalia esantį ir ištarti žodį Taika kartu su visa Lietuva. Kampanijos metu sulaukta daug šypsenų, spalvų ir taikos simbolių – balandžių!

„Peace is Possible“ akcijai „JCI Kaunas“ taip pat 2016 metais surengė taikos baidarių žygį, vėliau rugsėjo 21 – ąją – tarptautinę taikos dieną dalyvavome Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LiMSA) organizuotame TAIKOS DIENOS renginyje ir visi kartu paminėjome TARPTAUTINĘ TAIKOS DIENĄ.

Taip pat „JCI Kaunas“ ir „JCI Lietuva“ delegacija dalyvavo JCI Avrasya (JCI Turkija) projekte “The Fairy Library – Masal Kütüphanesi”, kuriame lietuviai dovanojo į anglų kalbą išverstas pasakų knygas. Mes tikime, kad pažindami vaikus su skirtingomis kultūromis ilgainiui padėsime taikiam pasauliui. 2017 metais „JCI Kaunas“ narė Dovilė Žiaukienė dalyvavo tarptautiniame „Peace is Possible“ susitikime, kuris vyko Malaizijoje.