JCI  kviečia jaunuosius lyderius į aštuntuosius mokymus

Balandžio 28 dieną kviečiame Jus į interaktyvius mokymus „Derybų menas” su patyrusiu derybininku John Di Rico ir profesionalia  mentore, koučere Nora Gamst.

Mokymai vyks anglų kalba, tačiau renginio dalyviai turės galimybę klausytis tiesioginio vertimo į lietuvių kalbą. Mokymai skirti išmokti derėtis sudėtingose situacijose su partneriais, rėmėjais bei valdyti konfliktus ir rizikas organizacijos viduje tarp narių ir  savanorių. Bus pateikiami praktiniai pavyzdžiai kaip tinkamai pasiruošti deryboms ir sėkmingai jas vesti. 

Programa:

14.45:15:00 – Prisijungimas. klausimai

15:00 – 15:50 – I modulis. Derybų menas su John Di Rico.

15:50 – 16:00 – Pertrauka

16:00 – 16:50 – II modulis. Pažintis su derybų taktikomis su John Di Rico.

16:50 – 17:00 – Pertrauka

17:00 – 17:50 – III modulis. Elgsenos psichologijos įvadas su Nora Gamst

17:50 – 18:00 – Pertrauka

18:00 – 18:40 – IV modulis. Praktiniai elgesio valdymo ir konfliktų sprendimo patarimai  su Nora Gamst

18: 40 – 19:00 – Diskusija

KAM SKIRTA: Kviečiame prisijungti aktyvų jaunimą, jaunimo iniciatyvines grupes, ir su jaunimu dirbančias organizacijas Šiaulių apskrityje.

🗓 KADA? 2022 m. balandžio o mėn. 28d. 14:45 – 19.00 val.

🌍KUR? Online 

💌KAIP? Norintys dalyvauti projekte, prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/cWvtdv4jqPp7kYLr7 

🆓 Kviečiame dalyvauti

John Di Rico

Apie John Di Rico: šiuo metu jis moko projektų valdymo įgūdžių   Strasbūro universitete, yra pripažintas tarptautinis lektorius. John Di Rico, kaip kviestinis lektorius  buvo puikiai įvertintas  tarptautinėse ProZ.com konferencijoje  2013 m. Biaritze, Prancūzijoje ir Amerikiečių vertėjų asocijacijos 60-oje konferencijoje Palm Springse, Kalifornijoje, JAV,  2019 m.

John Di Rico yra profesionalus vertėjas ir verslo derybininkas, vertėjaujantis ir talkinantis verslui derybose nuo 2005 m., specializuojasi teisiniuose, finansiniuose ir IT vertimuose  iš prancūzų į anglų kalbą bei tarpininkauja sudarant tarptautinius verslo sandorius.

Šių interaktyvių mokymų metu susipažinsime su derybų menu, reikiamomis įvaldyti technikomis ir išbandysime jau turimus praktinius įgūdžius. Po mokymų Jūs galėsite atsakyti į klausimus:

  • Kokios situacijos veda į derybas? 
  • Kaip išsigryninti derybų tikslus?
  • Kaip paruošti deryboms argumentus?
  • Kokias taktikas naudoti derantis su rėmėjais ir partneriais? 
Nora Gamst

Apie Nora Gamst – ji profesionali  mentorė, padedanti tobulėti komunikacijos ir lyderystės srityse; asmenybės psichologijos ekspertė, tyrinėjanti asmenybės tipus, žmogaus elgesį ir pagrindines elgesio paskatas. Koučingo ir mokymo sesijose ji daugiausia dėmesio skiria bendravimui ir efektyvių komandų bei santykių kūrimui. Nora aktyviai dirba asmenine trenere nuo 2014 m., o nuo 2017 m. – yra sertifikuota mentorė ir koučerė. Nora organizuoja lyderystės tobulinimo kursus vidutinio ir aukščiausio lygio vadovams Norvegijoje, turi nuosavą  koučingo verslą. Nora Gamst   jau daugiau kaip 10 m. yra aktyvi JCI narė, jau užsitarnavusi senatorės vardą,  2019 m. buvo  išrinkta JCI Norvegija prezidente.

Šiuose interaktyviuose mokymuose sužinosite, kaip patobulinti savo elgseną  ir numatyti geriausius elgesio modelius konkrečioje situacijoje. Susipažinsite su galimais elgesio valdymo įrankiais ir išmoksite protingai ir sėkmingai tvarkyti santykius taip, kad  pasiektumėte savo tikslus.

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.