JCI Sostinės organizuojamas projektas „Spalvotas gyvenimas šeimoms“ įgauna pagreitį

Prabėgo jau beveik metai, kai JCI Sostinės pradėtas projektas „Spalvotas gyvenimas šeimoms“ įgavo pagreitį! Nuo praėjusių metų vasaros pradžios stengiamės dėl neturtingų šeimų ir jų vaikų ateities, suteikdami jiems daugiau spalvų, vilties ir saugumo. Nors pradžia nebuvo lengva, tačiau vos per vienerius metus vykdant projektą pavyko pagelbėti net trims šeimoms.

Projekto „Spalvotas gyvenimas šeimoms“ nariai bendradarbiavo su Vilniaus krizių ir Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centrais. Padedant šių centrų darbuotojams radome skurstančias šeimas, kurioms padėjome. Bendravome su mamomis ir išsiaiškinome, kokie yra šeimų poreikiai. Tai estetinė,pozityvi ir patogi vaikų erdvė, su šviesiomis sienomis, tvirta grindų danga, tinkamais baldais mokymuisi ir poilsiui, patalyne, čiužiniais,  kompiuterine įranga, knygomis, kanceliarinėmis ir kitomis edukacinėmis prekėmis.  Sužinoję poreikius ieškojome rėmėjų ir bendraminčių, kurie galėtų padėti šeimoms. Viešinant projektą „Spalvotas gyvenimas šeimoms“, radome ne tik socialiai atsakingų įmonių, bet ir gerumo ir atjautos kupinų žmonių, kurie padovanojo naują patalynę, patalus, čiužinius, puikios būklės užuolaidas, indus, grindų laminatą. Per šv. Kūčias šeimą nustebino vaišėmis, o  svarbiausia, nebijodami sunkaus fizinio darbo, kartu su mūsų projekto komandos nariais padėjo atnaujinti Martyno (9 metų) kambarį.

Ir tai dar ne viskas. Per JCI Sostinė organizuojamus kalėdinius pusryčius rinkome paramą projektui. Pavyko surinkti 735 Eur pinigų sumą, kurią panaudojome Martyno kambario remonto medžiagoms (palangės apdaila, glaistas, gruntas, dažai, grindų paklotas, grindjuostės ir kt.).

Matydami Natalijos, Rimos ir Jurgitos vaikų džiaugsmą jaučiame poreikį ir toliau padėti skurdą ir smurtą patiriančioms mūsų šalies šeimoms. Norime ir Jus pakviesti prisijungti prie šio socialinio projekto. Rašykite mums 

Tapkite prasmingo pokyčio dalimi!