Lyderystės dirbtuvės

JCI suburia labai skirtingus, aktyvius žmones iš įvairiausių profesinių sričių, kurie pradeda galvoti, domėtis arba žengia pirmuosius žingsnius lyderystėje. Lyderystė – tai nėra pozicija ar titulas, tai – įtaka ir gebėjimas vesti žmones tam tikra kryptimi. Noras augti ir stiprėti šioje temoje paskatino Jūratę Jurginytę, „JCI Sostinė“ vykdančiąją prezidentę 2020, suformuoti bei įgyvendinti 4 aktualių temų „Lyderystės dirbtuves“, vasario – kovo mėnesiais. 

Šie praktiniai susitikimai susilaukė dėmesio ne tik JCI narių tarpe, bet ir buvo įdomūs svečiams, draugams ir aktyviems žmonėms besidomintiems vertybėmis grįsta lyderyste. Bendraujant su dalyviais sužinojome, kad dažniausias dalyvavimo motyvas buvo bendraminčių stoka bei palaikymo iš aplinkos trūkumas, taip pat tinkamų įrankių/medžiagos poreikis.

Šių dirbtuvių metu buvo žiūrimi ir aptariami „Pasaulinės Lyderystės konferencijos“ pranešimai (www.lyderiams.lt) iš jų P. Lencioni „Lyderystės motyvas“ bei C. Voss „Derybų menas“. Šie pranešimai ne tik įkvėpė, bet ir leido prisiliesti prie garsiausių pasaulio profesionalų patirties ir pabandyti tam tikrus principus pritaikyti savo gyvenime.